true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ : اسم عجیبی که زوج اندونزیایی برای پسر خود انتخاب کردند به سوژه رسانه ها تبدیل شد.
به گزارش  دشتستان بزرگ: یک پدر باید واقعا عاشق شغل اداری اش باشد که نام آن را برای نامگذاری پسرش انتخاب کند. به تازگی اقدام یک مرد اندونزیایی که نام محل کار خود را برای نامگذاری پسرش انتخاب کرد به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. «سلامت یوگا وایودی» نام پسرش را «اداره مکاتبات آماری» نامید.

آقای سلامت که اهل شهر «بربس» در استان جاوه مرکزی اندونزی است گفت که پیشتر با همسرش برای آنکه نام پسرشان را او انتخاب کند به توافق رسیده بود. هنگامی که فرزند آن‌ها در ماه دسامبر به دنیا آمد این کارمند دولت از فرصتی که همسرش در اختیار او قرار داده بود استفاده و نام اداره‌ای را که در آن مشغول به کار است برای پسرشان برگزید.
این پدر جوان به یک سایت خبری محلی در این باره گفت: «اگر چه در ابتدا زنم شوکه شد و برایش عجیب بود، اما خدا رو شکر می‌کنم که نسبت به آن واکنشی نشان نداد.»

او می‌گوید: دوستان و اقوامش به ویژه والدین او نگرانی خود را از این انتخاب غیرمعمول ابراز کردند. یوگا می‌گوید او تردید آن‌ها را پذیرفت و نام پسرش را به طور مختصر «دینکو» نهاد.
یوگا که ۳۸ ساله است در یک اداره دولتی کار می‌کند و در سال ۲۰۰۹ به استخدام این اداره دولتی درآمده است. او می‌گوید امیدوار است پسرش متدینانه بزرگ شود و نسبت به خانواده اش فداکار باشد. با این حال هنوز مشخص نیست آیا این نام به طور رسمی توسط مقامات محلی اندونزی پذیرفته شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader