true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ : مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر گفت: بیش از ۳۰۰۰ شغل در استان به گردشگری وابسته است.

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛  محمدحسین ارسطوزاده افزود: قابلیت‌های بوشهر در زمینه گردشگری بسیار بالاست که این موضوع یکی از مزیت‌های استان بوده و لازمه حرکت در این بخش، حمایت جدی و عملی از فعالان حوزه گردشگری در بوشهر است.

او در ادامه با اشاره به کاهش ۹۵ درصدی ورود گردشگر به استان در نوروز ۱۴۰۰ اضافه کرد: گردشگری به شکل مستقیم در سال گذشته و نوروز جاری، متاثر از شیوع کرونا در کشور شد که استان بوشهر هم از این قضیه مستثنی نبود.

ارسطوزاده گفت: با تشکیل ۱۶ تیم نظارتی در ابتدای سال، بیش از ۱۲۷۱ بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری سراسر استان انجام شد، که همین مورد سبب اجرای دقیق دستورالعمل‌ها بود.

وی افزود: بی تردید وضعیت گردشگری در شرایط پسا کرونا تغییر خواهد کرد و همراه با شعار سال مشکلات و موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذاران بخش گردشگری را تسهیل خواهیم کرد و حرکت رو به رشد خود را در این استان ادامه می‌دهد و ما در کنار فعالان گردشگری، با تمام توان سعی خواهیم کرد نقش حمایتی خود را به خوبی ایفا کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader