true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ: فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا منصوب و معرفی شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، سردار حسین اشتری ظهر روز گذشته در آیین تکریم و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی استان بوشهر با اشاره به برقراری امنیت پایدار و مطلوب در سراسر کشور اظهار داشت: با حضور مقتدر نیروی انتظامی و حمایت و پشتیبانی دیگر نیروهای مسلح، امنیت پایدار در نقاط مختلف از جمله استان بوشهر برقرار است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی، جایگاه مهم و ممتاز استان بوشهر را برشمرد و با قدردانی از همدلی و همکاری اعضای شورای تامین استان گفت: انسجام و همکاری مطلوبی در استان بوشهر وجود دارد که تعامل امام جمعه، استاندار، مسؤولان، فرماندهان نیروهای مسلح قابل تقدیر است.

فرمانده جدید نیروی انتظامی بوشهر معرفی شد+ عکس

وی با معرفی سرهنگ حیدر سوسنی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان بوشهر افزود: خدمات سردار خلیل واعظی در دوران خدمات فرماندهی انتظامی استان بوشهر قابل تقدیر است و اینک پس از ۳۸ سال به افتخار بازنشستگی نائل شده است و یکی از نیروهای توانمند سرهنگ حیدر سوسنی، به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر منصوب می‌شود.

اشتری، انسجام و همدلی در استان بوشهر را بسیار عالی توصیف کرد و افزود: هماهنگی میان امام جمعه، استاندار، شورای تامین و دیگر مسئولان استان بوشهر قابل توجه است که این مهم امنیت پایدار در استان بوشهر را فراهم کرده است.

فرمانده ناجا با تأکید بر افزایش همدلی و همکاری خاطر نشان کرد: سردار واعظی با تمام توان در شبانه‌روز در صحنه حضور داشت و سرهنگ سوسنی که از توانمندی بالایی برخوردار و برای همه کارکنان نیروی انتظامی استان بوشهر شناخته شده است، آشنایی کامل به مسائل دارد.

در این آیین ضمن معرفی سرهنگ حیدر سوسنی به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان بوشهر، از خدمات سردار خلیل واعظی قدردانی شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader