true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
شنبه های ورزشی دشتستان بزرگ/ در گفتگو با بانوی مربی ژیمناستیک مطرح شد:

دشتستان بزرگ- فاطمه احمدی پور: پایگاه خبری تحلیلی دشتستان بزرگ، طی روزهای شنبه به انجام گفتگوهایی با ورزشکاران این شهرستان پرداخته و سعی در معرفی هرچه بهتر این افتخارات دشتستانی می کند.
این هفته نیز به گفتگو با یکی از بانوان مربی کار در عرصه ژیمناستیک پرداختیم که خواندن آن خالی از لطف نیست.

– سلام لطفا خودتان را معرفی کنید و بفرمائید متولد چه سالی هستید؟

فاطمه رستم پور هستم، متولد ۱۳۷۵

– چندساله مربیگری می کنید و اصلا چی شد رفتید سراغ مربیگری؟

از سال ۹۱ وارد رشته ی ژیمناستیک شدم و به عنوان ژیمناست شروع به تمرین کردم و در سال ۹۴ با تشویق مربیم، دوره ی مربیگری را گذراندم و کارت مربیگری را از فدراسیون ژیمناستیک کشور دریافت کردم و تا به امروز به عنوان مربی فعالیت دارم.

– مدرک مربیگری را ازکجا گرفتید؟ بیشتر توضیح دهید.

مدرک مربیگری را در دوره ای که برای اولین بار در تاریخ ژیمناستیک دشتستان با مدیریت خانم ایزدپناه نایب رییس اسبق ژیمناستیک دشتستان و با مدرسی سرکار خانم مهرگستر برگزار شد، شرکت کردم و موفق به اخذ کارت مربیگری شدم.

– چه افتخاراتی تا حالا کسب کردید و در چه تیم هایی حضور داشتید.

در سالهایی که من مربی شدم مسابقاتی که در رده ی سنی شاگردان من باشد برگزار نکردند، دشتستان در برگزاری مسابقات ژیمناستیک تاکنون خیلی ضعیف عمل کرده و خود شخصا در دوران شاگردیم فقط یکبار در مسابقات استانی شرکت کردم.


– تاحالا با چه مربیانی کار کردید و مشوق شما چه کسانی بودند ؟

– تنها مربی که من تا به امروز با وی کار کردم، سرکار خانم ایزدپناه بوده که همیشه از تجربیاتشان استفاده کرده و خواهم کرد، چرا که برای من الگو هستند و من هرگز فراموش شان نمی کنم و با ایشون تعامل و همکاری خواهم کرد.
و مشوق من که واقعا خیلی برایم زحمت کشید و تلاش کرد که من ادامه بدهم و بصورت حرفه ای کار کنم، در درجه اول مربیم بود(خانم ایزدپناه) و بعد همسرم که حمایتم کرد و همراهم شد.

– انگیزه شما برای مربیگری چه بوده است ؟

من ورزش را دوست دارم خصوصا اگر با بچه ها سروکار داشته باشم.
آموزش دادن برای من بسیار لذتبخش است و وقتی پیشرفت ژیمناست هایم را میبینم انگیزه می گیرم و با پیشرفتشان به آرامش می رسم.

– سخن پایانی شما …؟
در آخر آرزو می کنم مسولان، به این رشته نگاه ویژه کنند زیرا ژیمناستیک پایه و اساس ورزش می باشد و این رشته ی مادر را در دشتستان حمایت کرده و بستری فراهم کنند که مربیان و ورزشکاران این رشته با انگیزه ی بیشتری فعالیت کنند.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader