true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ: مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر بر همراهی و پشتیبانی مسئولان برای حل مشکلات و تامین منابع مالی طرح‌های حوزه آب استان تاکید کرد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ استاندار بوشهر به همراه معاونان استانداری، فرماندار، رئیس اداره منابع آب و جمعی از مسئولان شهرستان عسلویه از روند اجرایی سد اخند بازدید کرد.

عبدالکریم گراوند در این بازدید با تشکر از اهتمام جدی شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر، روند اجرایی طرح‌های این شرکت را مثبت ارزیابی و از تلاش‌های کارفرما و دیگر عوامل اجرایی قدردانی کرد.

مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر نیز با ارائه گزارشی از آخرین وضیت طرح و موانع و مشکلات آن گفت: سد اخند از نوع بتنی وزنی با ارتفاع ۳۲ متر و حجم مخزن ۲ میلیون مترمکعب است.

علی محمدی با تشکر از همراهی مسئولان در اجرای این طرح بر پشتیبانی‌های مستمر آنان در جذب نقدینگی و تامین منابع مالی دیگر طرح‌های حوزه آب در استان تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش‌های مستمر استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان، موانع و مشکلات طرح‌های این شرکت که مهم‌ترین آن‌ها تامین منابع مالی است برطرف شود و با ادامه پشتیبانی‌ها، بر سرعت اجرای این طرح‌های حیاتی افزوده شود.

سد اخند در ۱۵ کیلومتری شهر عسلویه و در حوزه روستای اخند در حال ساخت است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader