true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ: استاندار بوشهر گفت: بخش نخست آب‌شیرین‌کن سیراف – جم به ظرفیت ۱۰ هزار مترمکعب قبل از فصل تابستان تکمیل شود.

به گزارش دشتستان بزرگ، عبدالکریم گراوند در بازدید از روند اجرایی طرح آب‌شیرین‌کن سیراف – جم به ظرفیت ۲۸ هزار متر مکعب در شبانه‌روز با تاکید بر تسریع در اجرای این طرح، بیان کرد: یکی از زیرساخت‌های مهم این تأسیسات برق‌رسانی است که باید از همه ظرفیت‌ها برای شتاب در اجرای آن استفاده شود.

او افزود: بر اساس تعهد سرمایه‌گذار این طرح، لازم است بخش نخست آن به ظرفیت ۱۰ هزار مترمکعب در شبانه‌روز قبل از فصل تابستان راه‌اندازی شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: خط انتقال این تأسیسات باید هر چه سریع‌تر تکمیل و راه‌اندازی شود تا یکی از زیرساخت‌های آن فراهم شود.

گراوند بیان کرد: باید تا اواخر خرداد برق‌رسانی به آب‌شیرین‌کن سیراف – جم تکمیل و زمینه راه‌اندازی فاز نخست این طرح فراهم شود تا بتوان بخشی از نیاز آب آشامیدنی مردم شهرستان جم را تامین کرد.

او، با تاکید بر پیگیری برای تامین منابع مالی این طرح گفت: همکاری مسئولان وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در اجرای آب‌شیرین‌کن سیراف – جم ستودنی است و تلاش می‌شود از منابع دیگر، بودجه مورد نیاز آن تامین شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader