true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

 دشتستان بزرگ : سخنگوی باشگاه پدیده خراسان درباره فسخ قرارداد غیر قانونی فلاحیان با تیم نود ارومیه توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛ ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس مدعی شده بود که فلاحیان بازیکن پدیده خراسان فسخ قراردادش با باشگاه نود ارومیه غیر قانونی بوده و به همین دلیل حضورش در ترکیب پدیده غیر مجاز است و باید بازی پدید – پرسپولیس با نتیجه ۳ بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت اعلام شود، البته سخنگوی باشگاه پدیده نظر دیگری در این باره دارد.

جواد طاری بخش سخنگوی باشگاه پدیده خراسان درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: باشگاه نود ارومیه بعد از ۲، ۳ ماه به تازگی یادش آمده است که اعتراض کند. این باشگاه مدعی است که ۱۱ فروردین ماه نامه اعتراض خود را به سازمان لیگ ارائه کرده است، اما ما بعد از پیگیری‌های لازم متوجه شدیم که نامه‌ای در کار نبوده است.

او افزود: ما طبق قانون نقل و انتقالات با فلاحیان قرارداد بستیم. قرارداد ما با این بازیکن رسمی است. هیچ خطری باشگاه پدیده را تهدید نمی‌کند چرا که طبق قوانین در صورتی که فلاحیان تخلفی مرتکب شده باشد در آن صورت این بازیکن با محروم می‌شود و نتیجه بازی پدیده و پرسپولیس بر نمی‌گردد. علاوه بر این، برگه فسخ قرارداد فلاحیان با باشگاه نود ارومیه مهر و امضاء شده است و اگر قرارداد او با باشگاه پدیده اشکال داشت در آن صورت کارت بازی برای او صادر نمی‌شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader