true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

 دشتستان بزرگ : نبرد پرسپولیس و سایپا در آغاز نیم‌فصل دوم لیگ بیستم یک جذابیت مضاعف دارد و آن هم رویارویی محسن مسلمان با همبازیان سابقش خواهد بود.

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛ در عصر طلایی برانکو، مسلمان یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان پرسپولیس به شمار می‌رفت؛ هافبکی طراح با پاس‌های طلایی که نبض میانه میدان را تنظیم می‌کرد. نمایش‌های مسلمان در لیگ‌های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم طوری بود که جدایی این بازیکن از جمع سرخ‌ها اصلا قابل تصور به‌نظر نمی‌رسید، اما از یک جا به بعد او مورد غضب مربی کروات قرار گرفت، نیمکت‌نشین شد و نهایتا هم از باشگاه رفت.

پرسپولیس و مسلمان بدون هم ۲ مسیر کاملا متفاوت را پشت سر گذاشتند. موفقیت‌های سرخپوشان ادامه یافت، اما ستاره‌ای که روزی لقب «مهندس» را دریافت کرده بود، کاملا فراموش شد. مسلمان در ذوب‌آهن و سپاهان فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد و در جمع طلایی‌پوشان حتی یک دقیقه هم برابر پرسپولیس به میدان نرفت.

او پیش از شروع فصل جدید قراردادش را با سپاهان فسخ کرد و به سایپا پیوست، اما تا خواست در این تیم جاگیر شود، مسابقه هفته اول نارنجی‌پوشان برابر پرسپولیس انجام شد و باز هم مسلمان بختی برای حضور مقابل تیم سابقش پیدا نکرد.

امروز، اما به‌نظر می‌رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، محسن دست‌کم برای دقایقی خواهد توانست مقابل پرسپولیس بازی کند. او در هفته‌های آغازین حضورش در سایپا به یک مهره مؤثر در این تیم تبدیل شد، اما بعد از مدت کوتاهی مینیسک پاره کرد و ۱۰ هفته از میادین دور ماند.

درست در هفته پایانی نیم‌فصل اول، مسلمان به شرایط بازی رسید و ۳۵ دقیقه برابر تراکتور به میدان رفت. به این ترتیب به‌نظر می‌رسد او مشکلی برای بازی با پرسپولیس نداشته باشد. باید دید این بازیکن هنوز چیزی از مهارت‌های سابقش به یاد دارد یا قرار است با یک نمایش خنثی، مهر تأییدی دیگر بر تصمیم فراموش‌نشدنی برانکو بزند.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader