true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ : به بهانه دیدار حساس امشب پورتو و اسپورتینگ، سایت پرتغالی به تقابل جذاب طارمی و گونسالوس پرداخت و از مخاطبان خود پرسید که چه کسی مهاجم بهتری است؟

به گزارش دشتستان بزرگ  به نقل از تابناک جوان؛ روز گذشته در حساس‌ترین بازی لیگ پرتغال، مهدی طارمی با پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت .
در جدول لیگ پرتغال، اسپورتینگ با ۵۴ امتیاز صدرنشین است و پورتو با ۴۴ امتیاز در رده دوم قرار دارد. تیم طارمی اگر بخواهد امیدی برای قهرمانی در این فصل لیگ پرتغال داشته باشد، باید در این مسابقه به پیروزی دست یابد.
به همین بهانه و برگزاری حساس‌ترین دیدار لیگ پرتغال، سایت maisfutebol به بررسی مقایسه مهدی طارمی با آقای گل لیگ و گلزن اول اسپورتینگ یعنی «پدرو گونسالوس» پرداخت و سوالی از مخاطبان پرسید که چه کسی مهاجم بهتری است؟
سایت پرتغالی این بازی مهم را تقابل ۲ مهاجم بزرگ این روز‌های لیگ دانست و اظهار داشت که با درخشش ریوآوه و زدن ۲۱ گل با پیراهن این تیم، کونسیسائو را متقاعد کرد که با ۴.۷ میلیون یورو به پورتو آید. ستاره ایرانی اکنون در سایت ترانسفرمارکت ۱۲ میلیون یورو قیمت دارد و نشان می‌دهد که او چقدر در این فصل درخشان بازی کرده است.
از طرفی دیگر گونسالوس نیز شرایط مشابهی دارد و از طارمی ۲۸ ساله، ۶ سال جوان‌تر است. این بازیکن با ۶.۵ میلیون یورو از فامالیکائو پرتغال به اسپورتینگ لیسبون آمد و اکنون ۱۵ میلیون یورو در ترانسفرمارکت قیمت دارد.
در جدول گلزنان لیگ پرتغال طی ۲۰ هفته، گونسالوس توانسته ۱۴ گل به ثمر رساند و طارمی با ۱۰ گل در رده دوم برترین گلزنان لیگ قرار دارد. ستاره ایرانی در لیگ پرتغال ۴ پاس گل داده، ولی گونسالوس تاکنون ۲ پاس گل داده است. مهدی طارمی تاکنون ۱۸ شوت به سمت دروازه حریفان شلیک کرده و ۲ گل خود را با ضربه سر به ثبت رسانده است در حالی که گونسالوس ۲۴ شوت به دروازه شلیک کرده و تنها یک گل با ضربه سر به ثمر رسانده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader