true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشتستان بزرگ: مدتی است آموزش پرورش دشتستان، علی رغم وظیفه ذاتی خود هم خود هم مدارس را ملزم به تصویرگرفتن از جلسات کاری کرده است اخیرا در پی حضور مدیر آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بازدید از مدارس شهر برازجان نموده است.
آیا باید بازدید از همه مدارس باشد یا فقط مدرسه های خاص همچون سعدی؟ و چه اتفاقی افتاده که مراسمات و بازدید و برگزاری مراسم مذهبی مرتبط با شهدا سهم مدارس خاص می شود؟ از طرفی چگونه در این بازدید فرمایش کردید که برنامه شاد بدون مشکل و با ارتقا کیفی بالا در حال انجام است؟ پس چگونه مدیران و معلمین واتساپ را پیشنهاد می‌دهند؟
چه موضوعی شما را ملزم به گرفتن عکس و انتشار در فضای مجازی می کند؟ زحمات مجموعه آموزش پرورش از دیرباز زبان زد عام و خاص بوده اگر چه در تمام دستگاه های دولتی نواقص و یا کم و کاستی هایی است، اما نمی شود در چنین شرایطی زحمات خوب شما را نادیده گرفت، اما دور از انصاف است مدارس محلات علی آباد و حسین آباد و خضر و…راهم بازدید می‌کردید و چه خوب است در چنین شرایطی که تامین اعتبار در آموزش پرورش امری است طبیعی و اعتبارات دپو شده صرف ساخت و بازسازی و مرمت تاسیسات و کلاس های درس شود و نخواهیم از مردم به اجبار به نام کمک به مدرسه پول بگیریم خواسته یا ناخواسته.
انشالله منتظر بازگشایی مدارس باید باشیم لذا پیشنهاد می شود حال که مدارس تعطیل است به فکر ساخت و بازسازی و مرمت آن باشیم تا تصویر گرفتن از بازدید مسئولان از مدارس همه‌ی مدارس نمایی زیبا در کادر عکس بجا بماند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader