true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

 دشتستان بزرگ : بیان کردن برخی از رازها به همسر و شریک زندگی ضروری است و سبب ایجاد اعتماد و صمیمیت بیشتری می شود و همسرتان خود را به شما نزدیک تر از هر کسی می داند.

چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛ نگاهی به زندگی خودتان بیندازید! بین شما و همسرتان چه صحبت های نگفته ای هست؟ شما هم مدام با ترس از اینکه این نقطه های پنهان زندگیتان آشکار شوند و به عشقی که بین شماست اسیب بزنند روزهای تان را شب می کنید؟ ما به شما می گوییم که نگفتن چه رازهایی میتواند به روابط شما آسیب بزند و چه صحبت هایی را میتوانید بدون عذاب وجدان برای همیشه در دل تان حبس کنید.

چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید
آنچه باید به همسر گفت

روابط سابقتان

روابط گذشته می تواند بر روابط جدیتان تأثیر داشته باشند. درصورتی که این روابط را پیش از ازدواج از همسرتان مخفی نموده اید، باید بدانید که این پنهان سازی می تواند برایتان مشکل به وجود آورد پس هرچه زودتر در مورد روابط گذشته خویش به همسرتان بگویید ولی لازم نیست جزئیات را بیان کنید.

در مورد مسائل مالی

زمانی که می خواهید بدون اطلاع همسرتان یک وام بگیرید یا این که حساب پس‌انداز پنهانی داشته باشید، حتماً فکر می کنید این تنها قدری پول است و نمی تواند به مشکل بزرگی برای زندگیتان تبدیل شود ولی این تفکر اصلاً درست نیست. صحبت، صحبت پول نیست بلکه این جا پای اعتماد به میان میآید. این مسئله هنگامی به بحران بزرگی تبدیل می شود که شوهرتان بفهمد در زمانی که زندگی شما به آن پول نیاز داشته، شما به وی از پس اندازتان چیزی نگفته بودید.

مسائل جدّی در مورد خانواده شما

مسائلی که در مورد خانوادتان است و زندگی شما را هم تحت‌تأثیر قرار میدهد باید حتماً به شریکتان گفته شود و اجاره ندهید که بعد ها این مسأله در زندگی مشترک شما مسئله ساز شود و روابطتان را تحت‌تأثیر قرار دهد.
چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید

چه رازهایی را باید به همسرتان بگویید

بیماری های جدّی

شما باید بیماری های جسمی و روحی را که دارید با طرف مقابل در بین بگذارید ؛ او قرار است با شما زندگی کند و هر بیماری که در شما وجود دارد زندگی وی را هم تحت‌تأثیر قرار میدهد پس حق دارد که همه چیز را بداند.

خیانت

مسأله ای که مدام تلاش برای مخفی کردن آن به وسیله فردی که انجامش داده وجود دارد ، درصد تخریب روابط شما پس از خیانت بسیار زیاد است ولی بهتر است که آنرا مخفی نکنید زیرا ضربه آن برای هر دو طرف بسیار زیاد است و چنانچه خیانت کرده اید ولی نمیخواهید دیگر آنرا تکرار کنید به صورت منطقی این مسأله را بیان کنید.

اخلاق های خاص

چنانچه اخلاق های خاصی دارید که خودتان میدانید شاید برای برخی از آدم ها قابل هضم نباشد تلاش نکنید آنرا مخفی کنید و برای اینکه شخص مقابلتان را آزرده خاطر نکنید آن رفتار را انجام ندهید ؛ آن اخلاق جزوی از شماست و شاید تایمی کوتاه یا بلند آنرا نشان ندهید ولی پس از مدتی دیگر نمیتوانید به مخفی کردنش ادامه دهید.
چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید

رازهای پنهانی که مردان باید بدانند

اعتیاد

درصورتی که به ماده خاصی اعتیاد دارید حتماً باید آنرا بیان کنید، اعتیاد مسأله ای نیست که بتوانید آنرا مخفی کنید. شاید فکر کنید میتوانید بدون اطلاع از همسرتان اعتیادتان را ترک کنید و کسی هم خبردار نمی شود. در صورتی که ترک اعتیاد به هر گونه مخدرها مشکل است و نمی توانید بدون کمک افراد دیگر و مشاوره از پس آن بربیایید. ترک سرخود باعث برگشت به مصرف می شود و تمام زندگی مشترک و مسوولیت پذیری شما در قبال همسرتان را تحت‌تأثیر قرار می دهد.

چنانچه دیگر عاشقش نیستید

چنانچه احساس تان در خصوص شریک زندگیتان فرق کرده یا اینکه حس می کنید در روابط بین شما یک جای کار می لنگد، باید مسئله را با وی در بین بگذارید. به همسرتان بگویید چه احساسی دارید و دلایلی که فکر می کنید چنین تغییراتی در احساس شما ایجاد کرده اند را هم با او در بین بگذارید.

چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید

صحبت هایش را بی طرفانه و با آرامش بشنوید و ایده‌آل تان از یک زندگی خوب را برایش شرح دهید. درصورتی که حس کردید مکالمه دونفره شما به جای خوبی نمی رسد، از یک مشاور خانواده برای پیدا کردن الگوی خوب و البته شدنی برای ساختن زندگی موفق کمک بگیرید و اجازه ندهید سکوت تان رسیدن به چنین ایده آلی را هرروز مشکل تر کند.

از سردی روابط جنسی تان بگویید

از روابط زناشویی تان لذتی نمی برید و هر دفعه بخاطر همسرتان این رابطه را تحمل می کنید؟ سرد شدن شما نباید مانند یک راز بماند و از همسرتان مخفی شود. چنانچه نمی خواهید این بی‌میلی در روابط شما ماندگار شود و به آن اسیب بزند، مسئله را با همسرتان در بین بگذارید.

درصورتی که علت این سردی برای خودتان روشن است، آنرا با همسرتان مطرح کنید و برای برطرف شدن علت موردنظر سعی کنید. ولی چنانچه خودتان هم نمی دانید چگونه کارتان به این جا کشیده، با همسرتان سراغ یک متخصص سکسولوژیست بروید و ریشه های این سردی را در کنار هم بررسی کنید.
چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید

رازهای پنهانی که حتما باید به همسرتان بگویید

زمان مناسب برای افشای راز

درصورتی که قرار است رازی را برای همسرتان بازگو کنید باید بدانید که زمان هایی وجود دارند که مناسب این کار نیستند:

– زمان خواب

– هنگامی که یک یا هر دو در حالت استرس برانگیزی قرار دارید

– هنگامی که یک یا هر دو عصبانی یا آشفته اید

– هنگامی که یکی یا هر دو خسته یا بیمارید

– هنگامی که همسرتان با خبر بدی رو به رو شده

منبع: تابناک با تو

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader