true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ- حسین سوزنده: سرپرست اداره کل استاندارد بوشهر در پاسخ به دشتستان بزرگ در خصوص تعلیق مجوزهای آزمایشگاه های همکار استاندارد گفت: ما تمامی حمایت خود را از شرکت های همکار استاندارد انجام می دهیم.

به گزارش دشتستان بزرگ، مصطفی رامشی افزود: مشکل ایجاد شده در خصوص محوز دو شرکت آزمایشگاهی مربوط به مرکز تایید صلاحیت در تهران است که بر اساس بررسی های صورت گرفته، این امر رخ داده است اما با تمامی این شرایط، اداره کل استاندارد بوشهر همواره حمایت خود را از شرکت های همکار داشته و خواهد داشت و امید است این شرکت ها نیز با همکاری های لازم با مرکز تایید صلاحیت، در جهت رفع نقص و صدور گواهینامه استاندارد خود اقدام نمایند.

سرپرست اداره کل استاندارد بوشهر در پاسخ به سوال دوم دشتستان بزرگ در خصوص لزوم راه اندازی نمایندگی استاندارد در بزرگترین شهرستان استان،اظهار داشت: در حال حاضر مراکز عرضه و واحدهای تولیدی در دشتستان به مرکز استان مراجعه کرده و مراحل استانداردسازی را پیگیری می کنند.

وی ادامه داد: ما قول این را می دهیم که در سال ۱۴۰۲ نمایندگی استاندارد دشتستان را راه اندازی کنیم، هر وقت قول داده ایم به آن عمل کرده و هیچ وقت وعده بدون عمل نمی دهیم، در ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۲ نمایندگی استاندارد در دشتستان به نتیجه می رسد.

رامشی در خصوص چالش های پیش روی استاندارد بوشهر نیز گفت: چالش های بسیاری پیش رو داریم اما با همکاری همکاران همه آنها را برطرف می کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader