true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ-حسین سوزنده : بخشدار شبانکاره در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: دهیاری های ما در زمینه های مختلف مشارکتی پای کار بوده و تلاش خود را داشته اند.

ابراهیم حسینی افزود: اکثر شبکه های آبرسانی و برق رسانی ما نوسازی شده است، در زمینه آموزش و پرورش صاحب مقام های خوبی در استان هستیم، جهاد تبیین و آسیب های اجتماعی را از روز اول بیان کرده، در نظر گرفته و به نتایج خوبی نیز رسیده ایم.

وی ضمن بیان این که دو خانه بهداشت را افتتاح کرده و خانه های بهداشت خود را بروز کرده ایم، اذعان داشت: ۱۱۸.۷۰۰ متر مربع نیز آسفالت اجرایی و کلنگ زنی مدرسه اتباع را نیز انجام داده ایم.

بخشدار شبانکاره تصریح کرد: اولویت ها و نیازمندی های ما در ۱۴۰۲ تعریض و ایمن سازی راه های روستایی می باشد، روستای دهداران نیز در مسیر اصلی واقع شده که راه ورودی نامشخصی داشته و ما نسبت به اصلاح آن اقدام می کنیم، ناحیه صنعتی شهر شبانکاره، شهرک دامپروری و نهضت ملی مسکن را در سال آینده پیگیر خواهیم بود.

وی ادامه داد: مجتمع فرهنگی و هنری شبانکاره نیز در برنامه ما برای اتمام خواهد بود، برای مدارس تخریبی شبانکاره دو مدرسه را در اولویت خود برای پیگیری قرار داده ایم.

حسینی افزود: کشت قراردادی سال گذشته ۴۵۰ هکتار بوده که امسال ۱.۶۰۰ هکتار کشت قرار دادی داشته ایم.
وی ادامه داد؛ مدیران ادارات خدمات رسان شبانکاره همیشه باید پای کار حضور داشته و مدیران کم کار نیز هیچ گونه جایی در این دولت ندارند.

بخشدار شبانکاره در پاسخ به دشتستان بزرگ در خصوص شرایط کنونی سد رئیسعلی دلواری نیز گفت: هنر یک مدیر رفع مشکلات بدون ایجاد سر و صدا بوده و هنر ما بیان مشکلات نیست، بهترین سال برای آب گیری در چند سال اخیر را برای سد رئیسعلی دلواری داشته ایم، آبگیری بی سابقه ای داشته ایم، آب سد مصارف کشاورزی داشته و با توجه به مصرف روستاها و شهرهای اطراف
مشکلی نداشته و نخواهیم داشت

وی در پاسخ سوال دوم دشتستان بزرگ مبنی بر درخواست جمعی از اهالی این بخش جهت استقلال و جدا شدن بخش شبانکاره از دشتستان نیز گفت: من سیاسی هستم در بحث تقسیمات کشوری هر جایی احساس کنم خارج از قانون اقدام شده پیگیری شده و چنین اجازه ای نمیدهم.

دشتستان را به عنوان دشتستان بزرگ می شناسیم و دشتستان بزرگ نیز دشتستان بزرگ باقی می ماند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader