true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ- حسین سوزنده: شهردار وحدتیه گفت: با تمام مشکلات منطقی، اصولی و فنی مورد بررسی قرار داده تا در آینده شهری ایمن و زیبا را برای همشهریان داشته باشیم.

به گزارش دشتستان بزرگ، حسین ارشدی در نشست با اصحاب رسانه افزود: در خصوص دیوارهای حفاظتی سطح شهر، دو مورد را از محل تملک دارایی در حال کار هستیم، دره ها محل دفن زباله ها و نخاله ها شده است که باید به آن توجه شده تا آلودگی زیست محیطی آن را شاهد نباشیم، ساخت پارک بهاران تا قبل از ۲۰ اسفند و روز وحدتیه به پایان می رسد.

جزئیاتی در خصوص ساختمان سلامت وحدتیه

وی در خصوص ساختمان سلامت این شهر نیز اظهار داشت: ساختمان سلامت را در برنامه خود داشته و از طرف دانشگاه علوم پزشکی پیگیری کرده ایم اما چون سند شبکه بهداشت ثبتی نبوده ابتدا مجوز سند دار شدن محل باید کسب، سپس پیگیر تخریب شدیم.

وی خاطر نشان کرد: این ساختمان در سه طبقه با زیربنای ۱۳۰۰ متر ساخته می شود که اعتبار آن نیز توسط دانشگاه‌ علوم پزشکی و از محل دیگری به جز نفت تامین می شود، ساخت این ساختمان نیز بعد از آغاز به کار، یک سال زمان می برد.

هیچ اختلافی بین شورا و شهرداری نیست

شهردار وحدتیه در خصوص اخباری پیرامون وجود اختلاف بین شهرداری و شورای این شهر نیز اذعان داشت: هیچ اختلافی بین شورا و شهرداری نداشته و این اخبار از اساس شایعه است، سلیقه های گوناگون وجود دارد اما قانون حرف اول را می زند.

وی ادامه داد: وحدتیه هنوز زیرساخت های روستایی دارد، به طور کل وحدتیه گردش پذیر بوده و جمعیت خوبی داشته که می توان گفت وحدتیه روستای توسعه یافته محسوب می شود.

ارشدی تصریح کرد: در خصوص گردش بانک ملی، شهرداری وحدتیه رتبه اول استانی را دارد، اما عدم توسعه یافتگی باعث عقب ماندگی ما شده است، با تعامل و همدلی بین مردم، شورا و شهرداری است، طی کمتر از ۶ ماه، بیش از ۸ میلیارد معوقات شهرداری را داده ایم.

وی در پاسخ به اینکه کدامیک از پروژه ها را به عنوان پروژه شاخص معرفی می کنید، گفت: خیابان ساحلی، ولیعصر، شهدا و کوهپایه را به عنوان پروژه های شاخص خود می توان معرفی کرد.

ارشدی ادامه داد: ۳۴ پروژه جهت تامین بودجه از محل ارزش افزوده معرفی کرده ایم که ۱۰ پروژه تایید و یکی از آنها ساماندهی راه خروجی شهر به سمت سعدآباد است، دکه ها نیز جمع آوری شده و ۱۷ غرفه در بازارچه جدید بومی محلی در سال جدید احداث می شود، تاکنون ۱۱۷ تن قیر نیز برای ما در نظر گرفته شده است.

واکنش شهردار به خبر سواستفاده برخی پرسنل از خودروهای شهرداری

شهردار وحدتیه در پاسخ به دشتستان بزرگ در خصوص سوء استفاده برخی از پرسنل شهرداری از وسایل نقلیه در خارج از وقت اداری برای کارهای شخصی افزود: از زمانی که آمده از خودروی شهرداری فقط برای کار اداری استفاده شده و همه خودروها برچسب خورده تا خارج از وقت اداری استفاده نشده و چنین مسئله ای اصلا صحت ندارد.

وی اضافه کرد: منزل آقای باقری چند وقت پیش آتش گرفت و این اتفاق همزمان با تعطیل شدن مدارس و در حالی رخ داد که جمعی از خانواده ها جهت جابجایی دانش آموزان خود به خیابان آماده و راه را مسدود کرده بودند، این موضوع موجب شد که راننده پیاده شود تا معبر را بازگشایی کند، ما در آتش نشانی ۶ نیرو و دو خودرو داشته که در نهایت هیچ مشکلی برای تامین نیرو نداریم.

ارشدی در پاسخ به دشتستان بزرگ اذعان داشت: شهردار و شهرداری وحدتیه هیچ چالشی ندارد جز سرعت پایین پروژه های اجرایی که دست و پاگیر است، شهرداری اکنون موجودی حساب خوبی داشته و مشکلی در این خصوص نداریم.

شهردار وحدتیه تصریح کرد: ۱۸۳ متر دیوار حفاظتی، ۲۶۰۰ متر کانیوو کتابی، ۳۴۰۰ متر موزاییک نابینایان، و ۱۰۰۰ متر موزاییک پیاده رو کار شده است، از زمانی که به شهرداری آمده ام شهر را مثل خانه خودم دانسته و هیچ علاقه ای به کار غیر اصولی و غیر فنی ندارم.

وی در پاسخ به دشتستان بزرگ در خصوص مشکل زیست محیطی سنگ شکن وحدتیه نیز اظهار داشت: برای برطرف کردن این مشکل نیز آبپاشی را در برنامه خود قرار داده ایم تا سنگ شکن شهرداری علاوه بر تامین منابع مالی برای شهرداری، مشکل زیست محیطی نیز نداشته باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader