true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
استاندار بوشهر مطرح کرد؛

دشتستان بزرگ: استاندار بوشهر با بیان اینکه در سفر پنجشنبه و جمعه (۱۱ و ۱۲ اسفند) رییس جمهور شاهد افتتاح و آغاز پروژه‌های بزرگ در استان بهستیم گفت: اجتماع مردمی با حضور رئیس جمهور در دشتستان، دشتی و بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ احمد محمدی‌زاده در نشست خبری افزود: رئیس جمهور روز پنجشنبه بعد از ورود فرودگاه بوشهر و استقبال رسمی از سوی مسئولان استان سه دیدار عمومی با مردم، سه افتتاح پروژه در سه نقطه و سه جلسه کاری خواهند داشت.

دیدارهای عمومی در سه شهرستان

وی ادامه داد: نخستین دیدار عمومی عصر پنجشنبه از ساعت ۱۵.۳۰ تا ۱۷ در میدان شهید رئیعسلی دلواری بوشهر با حضور مردم برگزار می‌شود.

محمدی زاده دومین دیدارعمومی رئیس جمهور را ساعت ۱۱ روز جمعه در ورطشگاه شهر خورموج اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه بیشترین آرا آیت الله رئیسی در انتخابات سیزدهم از شهرستان دشتی بوده، به همین دلیل بعنوان دومین مقصد دیدار عمومی رئیس دولت سیزدهم انتخاب شده است.

وی سومین دیدار عمومی رییسی را در دشتستان دانست و گفت: مراسم سوم دیدار عمومی رئیس جمهور در دشتستان بعنوان بزرگترین شهرستان استان بوشهر که بیشترین ایثارگران دوران دفاع مقدس را دارد تعیین شده اما نوع مراسمی که قرار است برگزار شود در قالب شرکت در نماز جمعه و یا بازدید از سد دالکی باشد از سوی نهاد ریاست جمهوری در دست بررسی است و تا امشب تصمیم نهایی اعلام می‌شود.

۳ مراسم افتتاحیه

وی برنامه‌های افتتاحیه را شامل پروژه‌های وزارت نیرو، نفت و گاز و پتروشیمی و وزارت راه عنوان کرد و افزود: در مراسمی که در محل آب‌شیرین‌کن مپنا بوشهر برگزار خواهد شد، ۱۲ پروژه وزارت نیرو از جمله آبشیرین کن ۳۵ هزار متر مکعبی مپنا و آبرسانی جم با حضور رئیس جمهور افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به افتتاح هفت میلیارد دلار پروژه‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی پارس چنوبی در صبح پنجشنبه به عنوان دیگر برنامه رییس جمهور خاطرنشان کرد: افتتاح ۲ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در سطح استان دیگر برنامه افتتاحی است که پروژه مسکن خورموج به نمایندگی از آنها افتتاح می شود.

نشست های رییس جمهور در استان

استاندار بوشهر دیدار رییسی با فعالان اجتماعی، فرهنگی و اعضای ستادهای انتخاباتی خبر داد و بیان کرد: ۱۳۰ نفر در این برنامه حضور خواهند داشت و ۱۰ نفر نظرات را به رئیس جمهور منتقل می‌کنند.

وی از برگزاری نشست رئیس جمهور با فعالان اقتصادی استان خبر داد و افزود: در این نشست فعالان بخش خصوصی، بخش خصولتی و بخش دولتی حضور خواهند داشت و ۱۰ نفر صحبت می کنند.

وی جلسه شورای برنامه ریزی استان در عصر جمعه برای تایید نهایی مصوبات سفر و همچنین نشست خبری پایان سفر در فرودگاه بوشهر به عنوان آخرین جلسات رییسی یاد کرد.

مراسم ازدواج ۳۰۰ زوج

وی یکی دیگر از مراسمات سفر رییس جمهور را جشن ازدواج آسان ۳۰۰ زوج با دانست و گفت: این برنامه جمعه شب در حسینه عاشقان ثارالله برگزار می شود و برای هر زوج ۷۰ میلیون تومان جهیزیه تامین شده که قیمت آن در بازار ۱۲۰ میلیون تومان است.

آب‌اندازی ناورزم شهید سلیمانی

محمدی‌زاده بیان کرد: مراسم آب‌اندازی ناورزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کارخانه شهید محلاتی بوشهر به میزبانی سپاه صبج جمعه با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود.

محمدی زاده با بیان اینکه در کنار این برنامه‌ها یک سری از پروژه‌ها با حضور وزیران و سایر اعضای هیات دولت در سفرهای شهرستانی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد گفت: بهره‌برداری از ۴۰ واحد درمانگاهی  بوشهر در کنار بیمارستان محلی عالی شهر و کاکی از جمله این پروژه‌ها است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader