true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ: فرماندار دشتستان گفت: بزرگترین کارخانه آرایشی و بهداشتی در غرب آسیا با اعتبار اولیه بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان در دشتستان با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از فارس، احمد بنافی فرماندار دشتستان صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان اظهار داشت: در دهه فجر امسال طرح‌ها و پروژه‌های بسیار مهمی در دشتستان به بهره‌برداری رسید که اعتبارات این پروژه‌ها نسبت به سال قبل ۱۰ برابر شده است.

فرماندار دشتستان از افتتاح بزرگترین کارخانه آرایشی و بهداشتی در غرب آسیا با اعتبار اولیه بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان در دشتستان با حضور رئیس جمهور خبر داد و بیان کرد: بیش از یک‌هزار میلیارد تومان در حوزه آب سرمایه گزاری شده و پروژه‌ها در حال انجام هستند.

وی به توسعه زیرساخت‌های بخش سلامت اشاره کرد و ادامه داد: شهر برازجان به ۴۰ کیلومتر دیوار حفاظتی نیاز دارد که از اول انقلاب تاکنون ۲۰ کیلومتر آن انجام شده و در سال جاری با اقدامی بزرگ و جهادی شاهد اجرای ۱۰ کیلومتر دیوار حفاظتی در این شهر بودیم.

این مقام مسئول ابراز داشت: توسعه شهرک صنعتی و اضافه شدن سه ناحیه صنعتی در بخش‌های شبانکاره، سعدآباد و آب‌پخش در دستور کار قرار گرفته که همگی نشان از تولید ثروت ملی در شهرستان است و باید هدفمند باشد.

این مقام مذکور با بیان اینکه دشتستان در حوزه آموزش و پرورش مظلوم واقع شده و دارای ۵۷ مدرسه تخریبی است، بیان کرد: در سال جاری عملیات اجرایی نوسازی ۱۲ مدرسه در شهرستان آغاز شده و امید داریم با برنامه ریزی هدفمند در چهار سال پیش رو تمامی مدارس را نوسازی کنیم.

بنافی در خصوص حوزه مسکن عنوان کرد: برای اولین بار و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری واگذاری زمین برای خانواده‌های سه فرزندی در دشتستان انجام خواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader