true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی دشتستان در پاسخ به دشتستان بزرگ خبر داد:

دشتستان بزرگ: فرمانده انتظامی دشتستان در پاسخ به دشتستان بزرگ اظهار داشت: در بحث سرقت از نخلستان ها شک نکنید هر ساله برنامه بوده و هست و در آینده نیز ما با قاطعیت بیشتری آن را دنبال می کنیم.

سرهنگ عباس علی یاری در پاسخ به دشتستان بزرگ، در خصوص پیگیری توقیف خودروهای بدون پلاک و متخلف با سرعت بالا نیز اضافه کرد: به پلیس راهور اطلاع داده تا برای مقابله با خودروهای بدون پلاک و متخلف اقدام کند.

وی ادامه داد: در دشتستان همه افرادی که در اغتشاشات اخیر بوده شامل عفو بوده و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

فرمانده انتظامی دشتستان در نشست با اصحاب رسانه ضمن بیان اینکه کشور ایران اکنون کانون توجه تمامی کشورهای شرق و غرب است، اظهار داشت: رسانه ها با ما غریبه نبوده و خود را همکار ما بدانند، ما نیز به این همکاری افتخار می کنیم، هدف همگی خدمت به وطن و ایجاد احساس امنیت است.

فرمانده انتظامی دشتستان افزود: از رسانه ها خواهش داشته در انتقال صحیح مطالب همکار ما باشند، دفتر ما نیز به روی اصحاب رسانه باز است.

وی اضافه کرد: کار روی موضوعات امنیتی ظرافت خاصی می خواهد، سوء استفاده نیز انجام می شود، گاها خبری به شما رسیده که اتفاقی رخ داده است، قبل از درج خبر، استعلام آن برای انعکاس گرفته شود.

سرهنگ علی یاری اذعان داشت: من نوعی خاک پاک مردم بوده، از شخص من انتقاد کنید و اگر انتقاد صحیح باشد خود را اصلاح کرده اما کار روی موضوعات امنیتی از حساسیت بسیاری برخوردار است، وقتی نیروی انتظامی به عنوان سرباز نظام، کار امنیتی انجام می دهد، ما نیز دوست نداریم برداشت سوء از برخی اخبار انجام شود.

فرمانده انتظامی دشتستان تصریح کرد: با شهردار برازجان در خصوص محل تجمع کارگران شهری و ساختمانی مکاتبه داشته، موضوع مطرح تا در اسرع وقت تصمیم گیری شود، جمع بندی نهایی نیز انجام شده است، در برازجان ۳ روز بعد از شروع به کار ما فعالیت متکدی های پاکستانی جمع آوری شد.

وی ادامه داد: کشور ایران یکی از کشورهای امن دنیا بوده اما رسانه ای که در اختیار بیگانگان بوده کشور ما را بی امن نشان داده است، دشتستان بزرگ مهد دلیران و سرداران و امیران است، دشتستان بزرگ پدر استعمار انگلیس را در آورده است، دشتستان بزرگ یکی‌ از شهرستان های امن کشور است.

سرهنگ علی یاری تصریح کرد: جرم، سرقت، قتل و تیراندازی در دشتستان رخ داده و ما منکر آن نیستیم، اما آیا وقوع جرم به حدی بوده که شرایط بحرانی شود؟ طرح پاکسازی و ارتقاع امنیت در سطح شهر برازجان در حال انجام است، سکوت های مصلحتی ما نیز باعث شده بسیاری از فعالیت های ما دیده نشود، خودتان قضاوت کنید، جمعیت و گستردگی دشتستان را در نظر بگیرید، آیا دشتستان امنیت ندارد؟ یک بخش ما با سایر شهرستان های استان بوشهر برابری می کند.

فرمانده انتظامی دشتستان افزود: ما همچنان تلاش داشته و مشکلات را پیگیری می کنیم، در خصوص امکانات در دشتستان هیچ کمبودی نداشته و توجه ویژه ای در استان بوشهر به انتظامی دشتستان می شود، هم از نظر ناوگان خودرویی و هم از نظر تجهیزات نیز هیچ کمبودی نداریم.

علی یاری افزود: پاکسازی نقاط آلود و جرم خیز به صورت محله محور را در برنامه خود داشته که به صورت مستمر و مداوم شاهد انجام آن خواهیم بود.

وی افزود: برخورد با سارقان، مجرمین و هنجارشکنان در اولویت کاری ما بوده و در بحث برخورد با خورده فروشان مواد مخدر برخورد جدی داشته که در آینده می بینید، از طرفی ما نیز به جد تلاش داشته تا از این به بعد اعلام نظرهای کارشناسی نیز از طرف رسانه ها اعلام شود، قطعا ما آسایش خود را فدای آرامش مردم شریف دشتستان بزرگ می کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader