true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل ارشاد اسلامی استان بوشهر در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر استان بوشهر به میزبانی دشتستان، اظهار داشت: روح آثار هنری هنرمندان ما را مهمان می کند، در آثار فرهنگی خود جایگاه ویژه و وارسته هنر را می بینیم، ۵۰ اثر هنری فاخر ارائه شده و من نیز به عنوان یکی از فرزندان استان به ویژه دشتستان، زمانی که نام ما در کشور می درخشد، به خود می بالم.

افروغ افزود: لزوم بسترسازی و تسهیل گیری در عرصه های مختلف هنر وجود داشته که ما نیز کمر همت بسته و تاکنون تمامی عرصه های هنر را فعال کرده ایم، آورده آن نیز سر ریز شده و از آن استفاده می شود، اتفاق های ویژه ای رقم خورده و این را اعلام کرده که با حداقلی امکانات و کمترین پشتیبانی ها این اتفاقات خوب رخ داده و اگر در آینده امکانات و زیرساخت های بیشتر فراهم شود، بهره های ویژه بیشتری نیز برده می شود.

مدیر اداره ارشاد شهرستان دشتستان اظهار داشت: ما تعصب خاصی روی دشتستان بزرگ داریم، دیشب نیز در استوری خود نوشتم دشتستان بزرگ.

رستمی افزود: در این برنامه ما باید از هنرمندان تشکر کنیم، از دبیر برنامه تشکر کرده که همیشه پشت صحنه بوده و هیچ وقت آقای طحانیان برای سخنرانی حاضر نمی شود.

وی اضافه کرد: دشتستان، بزرگ بوده و امروز نیز بزرگ تر هست، دشتستان همیشه درخشیده و امروز بیشتر می درخشد، چنین مسئله ای به همت مسئولین دشتستان است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader