true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ: روستایی در ایالت فلوریدا با ۲۰۰ نفر ساکن پناهگاهی امن برای متجاوزان آمریکایی است که آزادانه زندگی می کنند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مجله دلتا؛ انسان‌ می‌ماند که چگونه این همه آدم خلافکار در صلح و صفا در کنار یکدیگر زندگی‌ می‌کنند. اینکه چگونه این همه دزد و جنایتکار کنار هم دوام آورده‌اند جای شگفتی است.

ساکنان ۲۰۰ نفری این روستا همگی مجرم هستند. کسی را نمی‌توان در این روستا یافت که خلافی مرتکب نشده باشد. این روستا به صورت خودمختار اداره‌ می‌شود.

با ما همراه باشید تا روستایی که همه ساکنان آن متجاوز جنسی هستند را بیشتر بشناسید.

نحوه اداره روستایی که همه ساکنان آن متجاوز جنسی هستند

این روستا به صورت خودمختار اداره می‌شود. در گوشه‌ای از منطقه اورگلیدز (Everglades ) در ایالت فلوریدا، روستایی وجود دارد که همه ساکنان آن متهم تجاوز جنسی هستند و دور از هرگونه محدودیت قضایی زندگی می‌کنند.

این روستای شگفت‌انگیز که در سال ۲۰۰۹ توسط کشیشی به نام «دیک ویترو» بنا شد. متجاوزان جنسی در آمریکا بر اساس قانون حق ندارند از فاصله ۳۰۰ متری به بچه‌ها نزدیک شوند.

به خاطر وجود چنین مشکلی در این روستا بنا شد تا افراد بتوانند آزادانه و به صورت خودمختار اداره جامعه ۲۰۰ نفری خود را بر عهده بگیرند و در حد امکان نسبت به اصلاح رفتار خود اقدام نمایند.

امکانات روستا

این روستا دارای امکانات رفاهی و فرهنگی مختلفی است. افراد‌ می‌توانند اوقات فراغت خود را در پارک سپری نموده و با رفتن به کلیسا روح پریشان خود را بازیابند.

اکثر ساکنان روستا مرتکب خلاف‌های جنسی شده‌اند؛ برخی جزئی و برخی زیاد. به پای برخی از آن‌ها دستگاه جی پی اس نصب شده و توسط پلیس تحت کنترل هستند.

برخی از افراد به اتفاق خانواده خود ساکن در این روستا هستند. پناهگاهی امن برای متجاوزان جامعه آمریکا.

روستای ترسناکی که همه ساکنان آن متجاوزند!

روستای ترسناکی که همه ساکنان آن متجاوزند!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader