true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در ارزیابی کیفیت عملکرد مدیریت‌های امور پردیس‌های استانی دانشگاه فرهنگیان، به مقام نخست کشور رسید.

دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر مقام نخست کشور را کسب کرد

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر اظهار داشت: آئین اختتامیه سی و سومین اجلاس سراسری مدیران دانشگاه در اردوگاه آموزشی و فرهنگی شهید باهنر تهران با شعار دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه آینده برگزار شد.

رضا درویشی گفت: در این آئین که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس دانشگاه فرهنگیان و معاونین وی، رئیس نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه فرهنگیان و مدیران ستادی و استانی دانشگاه فرهنگیان حضور داشتند، برگزیدگان اجرای رهنامه ۴۰ ماده‌ای دانشگاه فرهنگیان تجلیل و از آنها تقدیر به عمل آمد.

درویشی خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در سه حوزه اجرای مفاد این رهنامه حائز رتبه نخست کشوری شد که جا دارد از زحمات، پیگیری‌ها و دلسوزی‌های همه همکاران گرانقدرم در پردیس‌ها و مدیریت استانی این دانشگاه صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

وی تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در بخش ارزیابی کیفیت عملکرد مدیریت‌های امور پردیس‌های استانی دانشگاه فرهنگیان رتبه نخست کشور را از آن خود و دانشگاه فرهنگیان استان همدان و یزد به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

درویشی بیان داشت: رتبه نخست پردیس‌های برادران دانشگاه فرهنگیان در اجرای این رهنامه به پردیس برادران دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تعلق گرفت و پردیس‌های برادران مازندران و همدان رتبه‌های دوم و سوم کشور را کسب کردند.

وی افزود: همچنین در حوزه ریاست، روابط عمومی و تعاملات استانی و فرهنگی رتبه نخست در میان پردیس‌های برادران به پردیس علامه طباطبایی برادران دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر رسید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader