true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ: استاندار بوشهر گفت: با تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان بوشهر شاهد کاهش نرخ تورم به ۴۳ درصد و نرخ بیکاری به ۷.۲ درصد هستیم.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایرنا، احمد محمدی‌زاده روز یک‌شنبه در شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: تعهد اشتغال استان بوشهر در سال جاری۲۱ هزار فرصت شغلی است که تا به امروز ۲۳ هزار فرصت شغلی در سامانه رصد اشتغال ثبت و اشتعال ایجاد شده است.

وی افزود: چشم انداز ایجاد اشتغال برای استان بوشهر تا پایان سال جاری ۳۰ هزار فرصت شغلی است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: مهمترین دسیسه دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گروه گروه و قطعه قطعه کردن ملت ایران و ایجاد شکاف اجتماعی است که با بصیرت و هوشیاری مردم ناکام ماند.

یکی از هدف‌های دشمن از ایجاد اغتشاش‌های اخیر ایجاد فاصله و گسست بین مردم و نظام است که برای شکست این اقدام و توطئه دشمن با پشتوانه مردم باید برنامه ریزی کرد.

وی اظهار کرد: هرچند امروز این اقدام و توطئه دشمن با شکست روبرو شد اما ترمیم این آسیب‌ها نیاز به بازسازی و اقدامات جبرانی دارد.

محمدی زاده ادامه داد: مردم برای این انقلاب بهای سنگینی پرداخت کردند و باید بدانیم در مقابل خون‌های ریخته شده، سختی های مردم مسئول هستیم و باید با برداشتن گامهای صادقانه در خدمت مردم باشیم.

وی با اشاره به گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: جوانان ما باید بدانند که  اگر رژیم منحوس پهلوی بود این کشور تفاوت اساسی با قبل از انقلاب نکرده بود چون آنها همان موقع هم درآمد و ثروت داشتند اما آن ثروت و درآمد خرج مردم، عمران وآبادی کشور نمی شد و تنها نماد دولت ژاندارمی بود که با نشانه های بی احترامانه با مردم برخورد می کرد.

وی دهه فجر را فرصتی مهم برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: در ایام‌الله دهه فجر برنامه مهمی تدارک دیده شده که افتتاح و آغاز طرح‌های عمرانی و اقتصادی از آن جمله است.

استاندار بوشهر افتتاح و آغاز ساخت طرح‌های عمرانی و اقتصادی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این طرح‌ها به استثنای پروژه‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader