true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: تیم فوتبال پورتو قهرمان لیگ پرتغال در گروه دوم لیگ قهرمانان اروپا با تیم‌های بایرلورکوزن آلمان، اتلتیکو مادرید اسپانیا و کلوب بلژیک هم‌گروه است. این تیم در نخستین دیدار خود برابر نماینده اسپانیا شکست را پذیرا شد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ در این دیدار داور مسابقه به مهدی طارمی مهاجم ایرانی نماینده پرتغال به خاطر آنچه تمارض تشخیص داده شد کارت قرمز نشان داد تا این بازیکن غایب بزرگ پورتو مقابل نماینده بلژیک باشد.

اخراج طارمی و محرومیت وی از بازی دوم لیگ قهرمانان اکنون به یکی از مهمترین مشکلات سرجیو کونسیسائو تبدیل شده است. غیبت طارمی در هفته دوم لیگ قهرمانان موجب شد تا تارنمای خبری «sportskeeda» از جانشین احتمالی وی در بازی سه‌شنبه شب رونمایی کند. بنا به اعلام این سایت خبری، تونی مارتینز اسپانیایی به احتمال زیاد در کنار اوانیلسون بازی خواهد کرد.

تیم فوتبال پورتو پرتغال در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم فوتبال بایر لورکوزن قرار خواهد گرفت که طارمی برای حضور در آن دیدار مشکلی ندارد. تقابل طارمی و سردار آزمون می‌تواند یکی از مهمترین جذابیت‌های دیدار نماینده آلمان و پرتغال باشد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader