true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: در پی برخورد نامناسب با بسته‌های پستی مردم در برازجان، فرماندار شهرستان دشتستان از برخورد جدی با عاملان این تخلف خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ، مهر نوشت: طی روزهای اخیر فیلمی از اداره پست برازجان مرکز شهرستان دشتستان منتشر شده است که بیانگر برخورد نامتعارف و خارج از عرف با محمولات پستی است.

در این فیلم مشخص است که بسته‌های پستی مردم از خودرو حمل محموله‌ها به داخل دفتر پستی پرتاب می‌شود و این نحوه پرتاب بسته‌ها می‌تواند آسیب‌های جدی به بسته‌ها وارد کند.

البته این نحوه برخورد با محموله‌های پستی برای نخستین بار نیست و بارها چنین فیلم‌هایی از برخورد با محموله‌های پستی مردم منتشر شده است.

انتظار می‌رود دستگاه‌های نظارتی و مسئولان برخوردی مناسب و شایسته با چنین مسائلی داشته باشند تا شاهد تکرار آن نباشیم.

برخورد با متخلفان

فرماندار شهرستان دشتستان اظهار داشت: بی‌نظمی صورت گرفته در اداره پست شهرستان دشتستان حین تخلیه مرسولات پستی و برخورد نامتعارف و خارج از عرف با محمولات پستی که انتشار آن در فضای مجازی موجب انکسار خاطر مردم شده است.

احمد بنافی اضافه کرد: در همین راستا با ورود به موضوع و بررسی ابعاد آن، با افراد خاطی مرتبط در سطح توبیخ کتبی، اخراج و معرفی به دستگاه‌های قضائی و بازرسی، برخورد قانونی انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: بی شک این مهم به منزله نادیده گرفتن زحمات کارکنان شبکه پستی و تلاش‌های شبانه روزی آنان در تمامی عرصه‌ها به ویژه در دوران حاد بیماری کرونا و همچنین تجزیه و توزیع شبانه‌روزی گذرنامه‌های زائرین اربعین حضرت سیدالشهدا علیه السلام نیست.

فرماندار دشتستان تصریح کرد: به مردم شهرستان این اطمینان داده می‌شود که این فرمانداری جدیت و اهتمام لازم را در جهت صیانت از حقوق و منافع مردم و همچنین برخورد قاطع، بدون درنگ و اغماض در چهارچوب قانون نسبت به هرگونه بی‌نظمی و بی‌انضباطی در هر سطح و بخشی را داشته و در این خصوص پیگیری مجدانه می‌کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader