true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: ولادیمیر پوتین یک قایق تفریحی ۵۰۶ میلیون پوندی به عنوان هدیه کریسمس از سوی نزدیکان ثروتمند خود دریافت کرده است.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از خبرآنلاین؛ بر اساس گزارش رسانه مخالف روسی Dossier Centre، تصور می‌شود که قایق‌های تفریحی مجلل ۴۶۰ فوتی Scheherazade در اختیار آلینا کاباوا، معشوق ادعایی پوتین بوده است.

تصاویری از هدیه لاکچری به پوتین
طبق گزارش ها، این کشتی شامل چندین استخر و جکوزی است

اکنون مشخص شده است که این کشتی – که قبلاً با پرچم جزایر کیمن حرکت می کرد – اکنون در مالزی پرچم دارد.

تصاویری از هدیه لاکچری به پوتین
این کشتی حتی دارای رول توالت طلایی است

در همین حال Auto Evolution گزارش می دهد که این قایق بادبانی اکنون به عنوان قایق خانگی ثبت شده است.

ادعا شده است که مبلغ نجومی این قایق تفریحی – که پس از شروع جنگ در اوکراین در ایتالیا توقیف شده بود – توسط گروهی از الیگارش ها جمع آوری شده است.

تصاویری از هدیه لاکچری به پوتین

بنا بر گزارش ها، این قایق برای پوتین و به عنوان هدیه سال نو پس از حمله ارتش او به اوکراین در سال ۲۰۱۴ خریداری شد. در ۳۰ دسامبر ۲۰۱۴، همان سالی که ارتش او منطقه کریمه اوکراین را ضمیمه کرد، رسماً به رئیس جمهور روسیه این کشتی لاکچری هدیه داده شد.

اگرچه گفته می‌شوداین کشتی ۵۰۰ میلیون پوند برای دوستان پوتین هزینه داشته است، اما گزارش‌ها ادعا می‌کنند که با استفاده از تجهیزات لوکس فراوان، ممکن است بیش از ۸۵۰ میلیون پوند هزینه داشته باشد.

تصاویری از هدیه لاکچری به پوتین

گفته می شود که هر پیچ روی قایق با روکش طلا ساخته شده است، در حالی که شایعه شده است که حتی صندلی توالت و رول توالت آن از جنس طلا است.

منبع: برترین ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader