true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: کایل گوردی، اهداکننده اسپرم که تعداد اسپرم هایش شش برابر میانگین است، پس از سیل درخواست‌ها از سوی زنان، خدمات جدیدی ارائه می‌دهد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ مردی که چند-ده فرزند در سرتاسر جهان دارد، پس از سیل درخواست‌ها از سوی زنان، جدیدترین روش اهدای اسپرم «شکست ناپذیر» خود را فاش کرد. کایل گوردی ۳۰ ساله اهل ایالت کالیفرنیای آمریکا به خاطر سرگرمی بحث برانگیزش به عنوان اهداکننده اسپرم در اینترنت شناخته می‌شود. او پدر بیولوژیکی ۵۰ فرزند است و ۱۵ بچه دیگر نیز در راه دارد.

پدر ۵۰ فرزند که اسپرمش شکست‌ناپذیر است

او در تلاش برای کمک به خانواده‌هایی که با مشکل ناباروری دست و پنجه نرم می‌کنند، خدمات خود را به صورت رایگان ارائه کرده و اغلب در اینستاگرام پیام‌هایی از زنان دریافت می‌کند که می‌خواهند فرزند او را داشته باشند. اما حالا او روش جدیدی برای اهدای اسپرم هایش دارد: لقاح آزمایشگاهی (IVF) با همکاری یک کلینیک در فیلیپین.

کایل که برای حفظ تعداد اسپرم هایش رژیم غذایی سختی را رعایت می‌کند می‌گوید: «این کلینیک که به‌طور اختصاصی برای لقاح آزمایشگاهی در نظر گرفته شده و به مشتریان تضمین بارداری می‌دهد، مرا با پرواز به آنجا می‌برد تا اسپرم تازه و شکست ناپذیرم را اهدا کنم. به آنها گفتم هر کاری لازم باشد انجام می‌دهم تا به مردم کمک کنم در این راه احساس راحتی بیشتری داشته باشند.»

پدر ۵۰ فرزند که اسپرمش شکست‌ناپذیر است

کایل می‌گوید این فرآیند ارزان نیست و IVF در آسیا هر بار هزینه ۴۲ هزار دلاری در بر دارد. اما او می‌گوید وقتی صحبت از اسپرم خودش به میان می‌آید، زن‌ها به هزینه اهمیت نمی‌دهند، زیرا معتقد است خدماتی ارائه می‌دهد که مثل هیچ‌کس دیگر نیست.

او می‌گوید: «من خیلی بیشتر از آنچه یک بانک اسپرم انجام می‌دهد عرضه می‌کنم. زیرا در بانک اسپرم مشکلات زیادی وجود دارد. زنان می‌توانند دقیقا همان خدمات را دریافت کنند، اما با من. فکر می‌کنم خیلی محبوبم، چون آنها می‌توانند مرا بشناسند، در حالی‌که در بانک اسپرم این‌طور نیست. من با مردم راحتم، مورد اعتمادم و زنان زیادی هستند که می‌توانند ضمانتم را کنند.»

پدر ۵۰ فرزند که اسپرمش شکست‌ناپذیر است

کایل می‌گوید: «من در مورد همه آزمایش‌ها بسیار جدی هستم. بیشتر مردم فقط سالی یک بار آزمایش می‌شوند، در حالی که من معمولا این آزمایش‌ها را تا پنج بار در سال انجام می‌دهم. من یک حرفه ای هستم.»

اگرچه او نمی‌تواند حین همکاری با این کلینیک فیلیپینی با مادران فرزندان ملاقات کند، اما امیدوار است زن‌ها پس از دیدن مشخصات و شناختن نامش در پروفایلی که در کلینیک ارائه می‌شود او را انتخاب کنند.

کایل پیش از این توضیح داده بود که چگونه با خوردن پروتئین بیشتر، نظیر ماهی و لوبیاها و همچنین سبزیجات ارگانیک، اسپرم هایش را در بالاترین حد نگه می‌دارد. حالا او می‌گوید رژیم غذایی جدیدش مقدار اسپرم‌هایش را از قبل هم بیشتر کرده است. او می‌گوید: «مشخص شده است که مکمل‌ های روی، مولتی ویتامین ها و روغن ماهی و همچنین رژیم غذایی ام بسیار اثرگذار بوده‌اند.»

کایل می‌گوید: «در حال حاضر ۱۵ فرزند دیگر در راه دارم. همه بچه هایم را دوست دارم.»

منبع: برترین ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader