true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: رئیس پلیس استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ و تولید مواد مخدر صنعتی در استان خبر داد و گفت: از این باند ۸۰کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه کشف شد.

انهدام باند سوداگران مواد مخدر صنعتی در بوشهر/ 80 کیلوگرم شیشه کشف شد

به گزارش دشتستان بزرگ؛ سردار حیدر سوسنی بیان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دشتستان پس از اطلاع از اینکه یک سوداگر مرگ قصد دارد محموله مواد مخدر را که در کشور افغانستان تهیه و از طریق مرزهای شرقی وارد کشور کرده است از مسیر استان فارس به بوشهر و از استان‌های غربی به خارج از کشور منتقل کند، موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی درباره اقدامات ویژه پلیسی و رصد نامحسوس برای متلاشی کردن این باند گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی یک تیم از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دشتستان با همکاری کلانتری دالکی و وحدتیه در طول محور ورودی شهرستان دشتستان، خودروی حامل مواد مخدر را زیر نظر گرفته پس از یک تعقیب و گریز کوتاه، در موقعیت مناسب به خودرو دستور ایست دادند اما راننده با افزایش سرعت قصد فرار داشت که با عکس‌العمل به‌موقع مأموران پلیس مجبور به توقف شد.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف مواد مخدر صنعتی از خودروی یادشده خبر داد و خاطرنشان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از این خودرو ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند که در همین ارتباط خودرو توقیف و یک نفر دستگیر شد.

سوسنی ضمن تقدیر از همکاری یگان‌های دخیل در این عملیات گفت: کارکنان نیروی انتظامی به‌صورت شبانه‌روزی در نقاط مختلف استان بوشهر حضور فعال و گسترده دارند و با شرارت و قاچاق مواد مخدر قاطعانه و هوشمندانه برخورد می‌کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader