true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: فرهنگ مقوله بسیار مهم و مظلومی است که اگر به آن توجه نکنیم جامعه دچار یاس و ناامیدی می‌شود.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایرنا، عبدالرحیم افروغ در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتی که با موضوع تودیع و معارفه روسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد افزود: نگاه‌های تقلیل یافته به مفهوم فرهنگ از جمله دلایل گلایه‌های رهبر معظم انقلاب است که از این رو ابعاد و کارکردهای فرهنگ را از دیدگاه خود تفهیم کردند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب با توجه به اهمیت نظام باورها و الگوهای رفتاری پایدار مردم، در صدد جلب توجه مدیران در بخش های مختلف به اهمیت این عامل فرهنگی هستند.

افروغ بیان کرد:  فرهنگ نظامی از باورها، ارزش ها و اعتقادات است که بر همه تصمیم های سیاسی، اقتصادی، نظامی، انتظامی، بهداشتی و غیره اثرگذار است.

وی اضافه کرد: از این رو رهبر معظم انقلاب انتظار دارند که همه مدیران در عرصه اقتصاد و سیاست یک نگاه فرهنگی داشته باشند تا آن را به پله ای برای تحقق فرهنگ اسلامی تبدیل کرده و از رهگذر جاری سازی ارزش ها و اعتقادها، همه ابعاد زندگی را به اسلام نزدیک کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در ادامه ضمن اهدای لوح تقدیر و سپاس از تلاش های هفت ساله حمید زارعی به عنوان همکاری پرتلاش، فعال و دغدغه‌مند در حوزه فرهنگ و هنر نام برد و از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در دوران مدیریت ایشان تقدیر و تشکر کرد و محمد نجفی اصل را به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی معرفی کرد.

فرماندار دشتی گفت:  زارعی از ظرفیت بالایی برخوردار بود و بدون اعتبار و امکانات لازم کارهای مهم و ارزنده ای برای توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در دشتی انجام داد.

علی بحرانی ادامه داد: انتظار داریم از ظرفیت زارعی در جایگاه در خور شان ایشان در سطح استان استفاده شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader