true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
اختصاصی دشتستان بزرگ/ در نشست محله ای جمعی از اعضای شورای شهر برازجان مطرح شد:

دشتستان بزرگ: نهمین جلسه از پویش مردمی ۴۸ ماه خدمت ۴۸ جلسه پاسخگویی، با حضور ۶ نفر از اعضای شورای شهر برازجان، امام‌جمعه این شهر، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و فرمانده سپاه ناحیه جوادالائمه شهرستان دشتستان در مسجد فاطمه الزهرا (س) محله والفجر برازجان با موضوع محدوده‌ ی شهری این محله، لایروبی و خالی کردن دره‌های فصلی محله، رفع مشکل نوسانات برق، شفافیت شورای شهر، سایت شهرداری، ایجاد مجتمع فرهنگی، بودجه فرهنگی برای مناطق کم برخوردار، ایجاد مرکز بهداشت در محله والفجر تشکیل شد.

ما خادم شما هستیم نه مسئول !

رئیس شورای شهر برازجان در این نشست گفت: ما اعضای شورای شهر، خادم و کوچک مردم هستیم نه مسئول، ما با رأی همین مردم انتخاب‌شده‌ تا خدمتگزار مردم باشیم و به همین دلیل پذیرای انتقادات مردمی هستیم.

ارسطو قائدی برازجانی ادامه داد: ما اعضای شورای شهر متوجه این مسئله هستیم که اگر احیاناً شخصی انتقادات خود را بیان می‌کند، در واقع از سر دلسوزی برای مردم و شهر است، همچنین خوشحالیم که این فضا در پویش۴۸-۴۸ به وجود آمده که مردم بتوانند به‌راحتی مسائل و مشکلات خود را با نمایندگان خود در شورای شهر مطرح کنند.

لزوم شفاف سازی مناقصات و خرید های شهرداری

وی در خصوص تابلوهای شهری نیز گفت: هزینه کرد و متمم تابلوی شهدا را با جزئیات اعلام می کنم، مطمئن باشید حتی اگر شورا هم نخواهد این مسئله را شفاف اعلام کند، بازرسی هست و ورود خواهد کرد، از شورای سوم به بعد حسابرسی شهرداری انجام نگرفته و ما در این شورا درگیر انتخاب شرکت مورد نظر برای حسابرسی سال‌های ۹۲،۹۳،۹۴ شهرداری هستیم، شورای شهر، شهرداری را موظف کرده که خریدهای شهرداری در سامانه ستاد انجام گیرد، اگر پیمانکاری در سایت ثبت نام کند می‌توانند در مناقصه ها شرکت کند.

سایت مصوبات شورا آماده ‌شده است

وی در خصوص شفافیت مصوبات شورا نیز اظهار داشت: کارهای سایت به جد در حال انجام است، قسمتی از اطلاعات مثل بودجه و عوارض و برخی مصوبات بارگذاری شده است و تلاش داریم تا ماه آینده همه‌ی مصوبات به‌صورت کامل بر روی سایت قابل‌مشاهده باشد.

 

قول شورا برای تعیین محدوده شهری محله والفجر

محراب بنافی یکی دیگر از اعضای شورای شهر برازجان نیز گفت: یکی از مواردی که باید در محله والفجر انجام بگیرد، مسئله محدوده شهر است، ان شاالله تا ۱۰ روز دیگر پیمانکار مشخص‌ و نقشه‌برداری شروع می‌شود، اعضای شورا قصد دارند که محله والفجر را وارد محدوده شهری کرده و مشکلات این منطقه را رفع کنند.

لزوم آبیاری و حفظ فضای سبز شهری، تعریض پل ورودی محله، احداث نانوایی، حل مشکل آب شرب، احداث مدرسه، حل مشکل نوسانات برق، ایجاد مجتمع فرهنگی و پایگاه سلامت محله ای و لزوم شفاف‌سازی نحوه واگذاری تابلوهای تبلیغاتی از جمله دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader