true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: پرسپولیس روز‌های پرالتهابی را سپری می‌کند. این باشگاه که در فاصله چندهفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر برای کسب ششمین قهرمانی متوالی‌اش کار سختی در پیش دارد به تازگی با تهدید جدیدی روبرو شده و ممکن است پنجره نقل و انتقالاتی‌اش، فردا، دوشنبه بسته شود.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ داستان جدید مربوط به شکایت آنتونی استوکس از پرسپولیس است. مهاجمی که چند دقیقه برای این تیم بازی کرد و بعد با خروج از ایران ادعای غرامت کرد. اگرچه مسئولان باشگاه می‌گفتند مدارکی علیه او دارند، ولی مطابق با انتظار استوکس در دادگاه علیه پرسپولیس برنده شده و حالا این تیم باید ۸۰ هزار دلار دیگر به این بازیکن پرحاشیه بدهند.

در این میان «فارس» در خبری مدعی شده که یک هوادار خیر برای اینکه کار این باشگاه گره نخورد، پول آنتونی استوکس را تقبل کرده، ولی مسئله اینجاست که معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفته این پول را می‌گیرند، ولی به جای پرداخت طلب استوکس به زخم‌های دیگری می‌زنند! حسین دوام معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با تأیید این خبر گفت: «یک هوادار خیر پیدا شده تا هزینه استوکس را بپردازد، اما ما این پول را برای استوکس نمی‌پردازیم. پنجره نقل و انتقالات با این وضعیت بسته خواهد شد که البته جای نگرانی نیست. زمانی که به نقل و انتقالات معرفی شویم این پول را پرداخت خواهیم کرد تا پنجره باز شود، اما باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد و در صورت رسیدن این پول بخشی از این مشکلات مالی را برطرف خواهیم کرد.»

منبع: فرارو

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader