true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: شهردار سابق برازجان گفت: طی مدت خدمتم در سمت شهردار برازجان، پروژه های متعددی احداث و یا شروع به تاسیس شد که از آن جمله می توان به جاده سلامت، پیست اسکیت، مجموعه ورزشی ساحلی، مجتمع فرهنگی شهید سلیمانی، کمربندی مرحوم فراشبندی و… اشاره داشت.

به گزارش دشتستان بزرگ، محمد حسن محمدی در نشست تودیع خود که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار شد، اظهار داشت: عمر مسئولیت کوتاه بوده و زود می گذرد، گویا همین دیروز بود که اواخر سال ۹۵ به عنوان خادم مردم انتخاب شدم، روزی که به عنوان کارگر مردم در سال ۸۲ وارد شهرداری شدم نیز فاصله زیادی با امروز ندارد.

وی ادامه داد: از زمان شروع به خدمتم در سمت شهرداری برازجان، به مدت یکسال، هر روز بعد از ظهرها با مردم ملاقات داشتم و کارها طی همان روزها در دستور کار قرار می گرفت.

 

 

بعد از ۲۵ سال شهرداری را در سطوح بالا، ارتقا دادیم

شهردار سابق برازجان اضافه کرد: آسفالت ها را کاملا بروز کرده که این اقدام با تلاش پرسنل شهرداری انجام شد، بعد از ۲۵ سال، شهرداری را در سطوح بالا ارتقا دادیم، اتفاقی که رویداد آن سخت بوده و به آیتم هایی مانند تحقق بودجه نیاز داشت، مبلمان شهری را تغییر داده و اتفاقات خوبی رخ داد، هنوز اعتقاد دارم یکی از مؤلفه های اصلی شهری و نیازهای امروز جامعه، ارتقا مبلمان شهری می باشد.

محمدی خاطر نشان کرد: چمن های ورزشی بسیاری را در برازجان افتتاح کردیم، نواقصات و خطاهایی در مسیر وجود داشت که عمدی نبوده و هر چقدر توان داشتیم، به کار بستیم، بیشتر از آن که حرف زده و گزارش دهیم، کار کردیم، تمام سعی خود را به کار بستم که شهر خوبی داشته و خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

وی تصریح کرد: عمر خدمت کوتاه بوده اما باید از آن استفاده کرد، مردم مشوق اصلی ما بودند، با تمام توان کار کرده اما اگر کاستی بود، حلال کنید، واقعا کارگران شهرداری صادقانه کار کرده و دست آنها را می بوسم، شهردار جدید برازجان با درایتی که داشته مدیریت خوبی را خواهند داشت.

دیدگاه ها

یک پاسخ به “از احداث جاده سلامت تا آغاز به ساخت مجتمع فرهنگی شهید سلیمانی/ بعد از ۲۵ سال شهرداری را در سطوح بالا، ارتقا دادیم/ اگر کاستی بود، حلال کنید”

  1. حسن مرادی پور گفت:

    دستشان درد نکنه.ولی برای فضای سبز اول رزمندگان هیچ کاری نکرد.ومجتمع سلیمانی هم باید ۲۰متر به عقب.برده میشد که نکرده وایراد بزرگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader