true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: پایگاه خبری دشتستان بزرگ در ستون حرف های شما، درد دل مخاطبین را منعکس کرده و سعی در رساندن صدای آنان به گوش مسئولین دارد.
لذا مطالب منتشر شده در این ستون، بدون دخل و تصرف دشتستان بزرگ، تهیه شده است.
شما مخاطب گرامی نیز می توانید، مشکلات و صحبت های خود را از طریق پل ارتباطی ما، منتشر نمائید.

 

سلام.

از روز ۱۴ آبان که فوت دخترم سیده زینب میرجهانمرد بوده تا امروز ۳۰ آبان‌، هیچ مسؤلی تاکنون نپرسیده علت مرگ چه بوده؟ این سؤلات را از رئیس بیمارستان دیلم و بوشهر خواستم کسی جواب نداده است.
۱- چرا باید در بیمارستان دیلم خون و پلاکت خون نباشد و بیمار سزاریینی که پلاکتش افتاده، به شهر دیگری اعزام شود ؟!
۲ – با توجه به اینکه خانمی که قرار است سزاریین شود هر آن امکان افت پلاکت خون وجود دارد، چرا مقدمات لازم از قبل توسط پزشک پیش بینی نشده است تا زائو جان خود را بعلت فقدان امکانات از دست ندهد؟
۳- چرا در بیمارستان خلیج فارس، ست پلاسمافرز برای تزریق پلاکت خون وجود ندارد و باید خانواده بیمار از تهران خودش ترتیب انتقال را بدهد؟
۴-چرا باید بیماری که روز ۵ آبان که بستری شده و افت پلاکت پیدا کرده باید شب یکشنبه در بیمارستان خلیج فارس بعد از ۳روز بستری که حال بیمار وخیم شده پلاکت خون تزریق شود؟
۵- چرا بیماری که وضعیت وخیم دارد برای انتقال آن به شیراز از اورژانس هوایی استفاده نشده است؟
مگر اورژانس هوایی برای چنین مواقع اضطراری نیست؟
با توجه به اینکه تقاضای اورژانس هوایی از نماینده مجلس و رئیس بیمارستان و معاون دانشگاه علوم پزشکی خواسته شده چرا هیچ کدام موافقت نکردند؟!
و همین امر از دیلم تا بوشهر پروژه مرگ دختر جوانم رقم خورد؟
۶- چه کسانی در مرگ دخترم سیده مظلومه جوان و یتیم شدن نوزادی بی مادر مقصرند؟
چرا هیچ کس نه می پرسد نه جواب می دهد؟
۷-چرا مرگ یک دختر جوان برای هیچ کس ملال آور نیست؟

سیدعبدالحسین میرجهانمردی پدر مرحومه سیده زینب میرجهانمرد

استان بوشهر-بندردیلم

دیدگاه ها

یک پاسخ به “درد و دل پدر داغدیده با مسئولین/ چه کسی پاسخگوی مرگ دخترم است؟”

  1. سید احسان سبحانیان گفت:

    خورشید پشت ابر نمیماند
    به حمدلله پرونده این بیمار هم در پزشکی قانونی مورد بررسی قرار گرفت و پس از بررسی علمی دقیق تمامی موارد ادعایی خانواده بیمار مشخص شد که ادعای مطرح شده همگی کذب بوده و پزشک محترم بیمار که به ناحق مورد هجمه توسط خانواده و عده ای سودجو در سطح شهرستان بودند مورد تبرئه کامل قرار گرفت.
    بد نیست درس عبرتی شود تا بدانند بی جا قضاوت کردن و بدون دلیل محکوم کردن پزشکان خدوم علت فراری شدن پزشکان و محروم ماندن سایر مردمان شریف از خدمات پزشکی میشود.ظلمی که خانواده این بیمار در حق سایر همشهریان خود کردند و با برپایی تجمع غیر قانونی در سطح شهر و ادعای واهی و سعی در بی آبرو کردن پزشک محترم و تهدید ایشان پیش از اثبات هرگونه خطایی مردم شریف شهرستان را از بهترین پزشکان محروم نمودند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader