true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

 دشتستان بزرگ :رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه میزان ابتلا در افرادی که واکسن نزده‌اند دوبرابر واکسینه‌شده‌ها است، گفت: نگرانی از جهت ادامه تأمین واکسن کرونا برای دوز سوم نداریم.

واکسن کرونا

به گزارش« دشتستان بزرگ »، دکتر حسین قناعتی با بیان اینکه تقریباً حدود ۲۰ درصد مردم واکسن کرونا نزده‌اند و ۸۰ درصد واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ اظهار داشت: میزان ابتلا در افرادی که واکسن نزده‌اند دو برابر و میزان مرگ‌ومیر آنها بر اثر کرونا، چند برابر واکسینه‌شده‌ها است؛ این میزان گاهی به ۱۰ برابر می‌رسد یعنی واکسن‌زده‌ها ۱۰ برابر کمتر از واکسن‌نزده‌ها بر اثر کرونا فوت می‌کنند.

وی افزود: واکسن هم میزان ابتلا، ‌بستری و مرگ‌ومیر را کاهش می‌دهد، فعلاً گفته می‌شود که دوز بوستر (تقویتی) واکسن کرونا حداقل هر ۶ ماه یک‌بار تزریق شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره امکان تزریق دوز سوم واکسن کرونا در کشور بیان کرد: دولت پیگیر موضوع واکسن کرونا است و تولیدات داخلی در حال افزایش است و اگر نیاز به واردات واکسن باشد نیز وارد می‌شود و ما نگرانی از جهت ادامه تأمین واکسن کرونا برای دوز سوم نداریم.

منبع: تسنیم

دیدگاه ها

یک پاسخ به “ابتلای ۲ برابری واکسن‌نزده‌ها به کرونا”

  1. حسین گفت:

    دروغ محض است مسئولان dbpress.ir و مردم عزیز یه نگاهی به دور و بر خودتون بندازید و ببینید که اونایی که دودوز واکسن زده اند بعد از ۶ماه دارند فوت میکنند اولین گروه هم بانکی های ایران بودند خودتون رو با این واکسن های آزمایشی عزادار نکنید دیه هم به شما تعلق نمیگیرد چون داوطلبانه رفته اید واکسن زدید بخاطر اینکه باورتون بشه سری به سایت http://www.instagram.com/iranbankersclub/ بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader