true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: فرماندار دشتستان در پاسخ به سوال دشتستان بزرگ که بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید برای دشتستان چه بوده، گفت: با تمام مشکلات در بحث اعتبارات، دست ما برای حرف زدن پر است، یکی از بحث های اصلی طرح تحول کشاورزی بوده و سدسازی های بسیار خوبی را در دشتستان داشته ایم، در خصوص ایجاد منابع پایدار آب، فعالیت خوبی را انجام دادیم، دو آبشیرین کن هر چند با تاخیر در آبپخش و وحدتیه در حال ساخت است، به دنبال استفاده از ظرفیت آب سد رییسعلی نیز هستیم.

به گزارش دشتستان بزرگ، نوروزی در نشست با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در محل این فرمانداری تشکیل شده بود، اذعان داشت: در حوزه شهر و روستایی اتفاقات خوبی رخ داده و توجه به زیرساخت های فرهنگی و هنری به شکل ویژه ای انجام شد، یک سالن بزرگ افتتاح و سالن دیگری نیز در حال ساخت است و شاهد افزایش زمین چمن و از این دست کارها در زمینه ورزش بوده ایم.

فرماندار دشتستان در پاسخ به دشتستان بزرگ، تصریح کرد: توجه به زیرساخت های حوزه اعتبارات را در برنامه خود داشته و نقص های بسیاری را توانستیم برطرف کنیم، بدون شک گازرسانی به حوزه های شهر و روستا را انجام و آمار دولت فعلی را می توان با قبل مقایسه کرد، گازرسانی روستایی در بخش شبانکاره و تنگ ارم نیز هماهنگی و انجام خواهد شد.

نوروزی در پاسخ به سوال دیگر دشتستان بزرگ در خصوص کمبود داروهای درمان بیماران کرونایی نیز گفت: دارو را با تعداد بالا برای بیماران کرونایی تامین کرده و تلاش بسیار کردیم، برای کاستی ها عذرخواهی می کنیم، گرچه بسیاری از اوقات اگر کمبودی بوده کشوری است.

فرماندار دشتستان در پاسخ به سوال دیگر دشتستان بزرگ در خصوص وضعیت اعضای شورای سابق برازجان که برای آنها پرونده های قضایی تشکیل شده، اظهار داشت: تا یک سال نظارت قضایی برای سه عضو شورای شهر برازجان وجود دارد، تاکنون هیچ حکمی برای آنها صادر نشده است، دو عضو که در شورای سابق بوده و حضوری در شورای فعلی ندارند اما نفر منتخب شورای ششم را استعلام گرفته و هنوز به ما پاسخی داده نشده است که آیا در شورای جدید حضور داشته باشد و یا خیر، احتمال دارد که در روزهای آینده پاسخ استعلام را دریافت کنیم.

دیدگاه ها

2 پاسخ به “آخرین اخبار از وضعیت پرونده اعضای شورای سابق برازجان/ بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید برای دشتستان چه بود؟”

  1. شهروند گفت:

    امیدوارم پارتی بازی نشه/امیدوارم منافع مردم در نظر گرفته بشه نه یه عده نسبتا خاص

  2. ناشناس گفت:

    آقای مصدق خیلی با ارزش ودلسوز شهر است بگذرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader