true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

دشتستان بزرگ: به همت منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر برازجان، یازدهم مرداد ماه جلسه ارایه برنامه های کاندیداهای سکان شهرداری آغاز شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، در این جلسه ارسطو قائدی به نمایندگی از دیگر منتخبین اظهار کرد: طبق برنامه ریزی که منتخبین شورای ششم انجام داده اند به صورت قرعه سه گزینه شهرداری آقایان بهزاد احمدی، محمد حسن محمدی و امرالله عباسی عطیبه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ ارایه برنامه دادند.

قائدی با بیان اینکه به هر یک از کاندیداها یک ساعت زمان، جهت ارائه برنامه های پیش رو برای آبادانی شهر برازجان داده شد، ادامه داد: در این جلسه با هر کاندید به مدت سی دقیقه پرسش و پاسخ نیز انجام شد.

بر اساس این گزارش، ارسطو قائدی برازجانی اعلام کرد: دیگر کاندیداهای شهرداری نیز دوازدهم مردادماه برنامه های خود را به منتخبین شورای ششم ارائه خواهند داد.

دیدگاه ها

2 پاسخ به “گزینه های شهرداری برازجان بررسی شدند/ چه کسی مدیریت شهری را عهده دار خواهد شد؟  ”

  1. ناشناس گفت:

    مهندس محمدی

  2. علی گفت:

    اگه این شورا دنبال رانت و خود خواهی برای خودشون و اطرافیانشون نباشه آقای محمدی که بهترین گزینه هست تو این چند سال امتحان هم پس داده ولی متاسفانه این شورا از همین حالا مشخص شده برای عموم که دنبال باند بازی هست؛بخصوص این آقای قایدی که برای دو نفر از منتخبین شورا پرونده درست کرد تا گرفتار شون کنه چون دونفر از عوض عوض وبدل از دوستان و همدستان و جز ائتلاف این رانت خور بودند که بیاد بالا و باندش تکمیل بشه و ضمنا شهردار این باند در باغ شهری های خارج از استان در مهمانی های شبانه شون از افراد دل خواه خودشون که بتونن باهاش رانت خوری کنن انتخاب میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader