true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
اختصاصی دشتستان بزرگ/ رنجنامه یک شهروند برای منتخبین شورای ششم:  

دشتستان بزرگ- حسین چترزرین: روز جمعه مورخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شورای اسلامی شهر و ‌روستا نیز برگزار شد و کمتر از ۲۴ ساعت نتایج این انتخابات مشخص گردید. انتخاباتی که در آن شمار زیادی از کاندیداها به پشتوانه ریشه و اصالت خانوادگی و نیز محبوبیت اجتماعی، توانستند اعتماد رای دهندگان را به خود جلب کنند اما متاسفانه طبق قاعده نانوشته انتخاباتها، عده قلیلی هم بودند که با فریب افکار عمومی، صرف هزینه های فراوان یا تبلیغات پر زرق و برق و دادن وعده هایی که کارکردی به غیر از تاثیرگذاری غیر متعارف برای شهروندان نمی توان برایش قائل بود، صاحب آراء لازم جهت قرار گرفتن در ترکیب شورای اسلامی شدند.
هنوز جوهر امضاها زیر صورتجلسه نتایج انتخابات خشک نشده بود که خبرهایی مبنی بر تشکیل جلسات دو نفره برخی منتخبان در باغ شهری هایی خارج از مرزهای شهر به گوش رسید و خبر پشت خبر آمد که عده ای منفعت طلب همچنان که قاشق حاوی قورمه سبزی را در دهان مبارک خویش فرو می کنند، در ذهن و کلام خود طراحی نقشه هایی مهندسی شده و سیاستمدارانه برای انتخاب شهردار باب میل خود و سفره نشینان همان باغ شهری ها را نیز مطرح و مزه مزه می کنند!
خبرهایی که بویی جز بوی ناخوشایند منفعت شخصی از آن به مشام نیامده و خروجی اش چیزی جز تلاش برای تغییر نامطلوب و نامطبوع مدیریت فعلی شهری به هر طریق ممکن و انتخاب شهردار همسو و حامی جهت تامین خواسته ها و غرائض شخصی نبوده است.
به راستی آیا خواسته شهروندان برازجانی از منتخبین دوره ششم شوراها، ادامه کار با شهرداری است که طی چهار سال مدیریتش توانسته تعریف جدیدی از مدیریت شهری ارائه کند یا تغییر بر اساس منافع عده ای قلیل؟
از برخی منتخبین نیز باید پرسید آیا در استان نخبه پرور قحط الرجال است که باید در استانهای همسایه و دوردست چراغ به دست، بدنبال گزینه های زیرخاکی برای اداره امور شهری باشید؟
به برخی منتخبین منفعت طلب نیز باید گفت که چه ایرادی را بر شهردار فعلی وارد دانسته اید که اینچنین سرسختانه اصرار بر عدم ابقای او دارید؟
متاسفانه خروجی جلسات غیررسمی و غیر علنی عده‌ای از شما بزرگواران نشان داد که وزن برخی از منتخبین شوراها نه در سطح نام شهرشان و نه در اندازه شأن شهروندان حوزه انتخابیه ایشان است. بر همین اساس به شهروندان حق می دهیم از شما بپرسند چگونه به خود اجازه می دهید گزینه هایی را برای تصدی جایگاه مهم و استراتژیک مدیریت شهری معرفی کنید که حتی قد و قواره و پرستیژ مدیریت یک واحد متوسط شهری را ندارند.
و اینکه چگونه برخی گزینه ها هنوز نیامده، صاحب ۳ رای شده اند؟
آیا این مهم نشان از لابی پشت پرده با برخی منتخبین شوراها ندارد؟
البته تصور عده ای این است که گزینه های مطرح شده، سیاه بازی و فریب افکار عمومی است و به زودی گزینه ای خارج از این اسامی، شهردار مورد نظر شما می شود.
خوشبختانه شهروندان در همین ابتدای کار، با اطلاع کامل از افکار پلید برخی از شما منتخبین، از ادامه کار شما بسیار نا امیدند و یقین داشته باشید با چنین عملکردی، دیگر شهروندان به شما اعتمادی نخواهند داشت و آگاه باشید که:
*بار کج هرگز به منزل نمی رسد!*

دیدگاه ها

3 پاسخ به “بار کج هرگز به منزل نمیرسد  ”

 1. شهروندبرازجان گفت:

  ازسربازان گمنام امام زمان عج میخواهم که نگذارند چهار سال بگذرد

 2. ناشناس گفت:

  چرا قیمه ها رو میریزی تو ماست ها؟

 3. سجاد گفت:

  شوراهای شهر و روستا فجایع و بحرانهای اداری  را  بیشتر  کرده و لذا درخواست عاجل داریم که در چهار سال آینده شوراهای شهر و روستا منحل شود و انتخاب شهردار از حیطه شایستگی و کارآمدی و پاسخگویی باشد

  استدعا دارم تایید بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader