true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

 دشتستان بزرگ : فرماندار دیلم گفت: احداث ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی یکی از خواسته‌های بحق مردم این شهرستان است که در دولت تدبیر و امید تحقق یافته و در دست ساخت است.

به گزارش  دشتستان بزرگ  به نقل از ایرنا، احمد دشتی در بازدید از این پروژه افزود: ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دیلم در اواخر سال گذشته با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان آغاز شده‌است که در مدت ۱۸ ماه پایان خواهد یافت.

وی بیان کرد: مساحت کل پروژه پنج هزار متر مربع و ساختمان آن بازیربنای ۲ هزار متر مربع در دو طبقه توسط شرکت کوهپاد با کارفرمایی معاونت درمان تامین اجتماعی احداث می‌شود.

دشتی اظهار داشت: ساختمان دردست احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیلم شامل بخش‌های آزمایشگاهی کامل، داروخانه، دندانپزشکی، پزشک کشیک، سی پی آر، اداری و مدیریت، سالن آموزش، تزریقات، گچ‌گیری ارتوپد است .

فرماندار دیلم افزود: در این درمانگاه هفت پزشک متخصص برای امور درمانی همشهریان استقرار خواهند یافت.

وی با بیان اینکه از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون در حوزه سلامت اقدام‌های قابل توجهی با مشارکت مجموعه خیرین در شهرستان انجام شده‌است گفت: در توسعه پروژه‌های حوزه سلامت از جمله در فضاها و تجهیزات بیمارستان انقلابی صورت گرفته است که  مجهزشدن و تکمیل بخش‌های ویژه، اتاق عمل، سی تی اسکن، کلینیک تخصصی، سی سی یو، آی سی یو و آن ای سی یو با بکارگیری متخصصان، بخشی از آنها است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader