true

ویژه های خبری

true
    امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

 دشتستان بزرگ : باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه در لیگ برتر توانست برابر ماشین‌سازی یک ۳ امتیاز حساس دقایق پایانی را به حساب خود واریز کند تا از بحران عدم نتیجه‌گیری برابر تیم‌های نسبتا ضعیف‎تر لیگ برتر خلاص شود، موفق شد بخش اعظمی از بدهی‌اش به ماریو بودیمیر را بپردازد تا با نشان دادن حسن‌نیت خود به این بازیکن کروات و وکیلش، زمان بیشتری را برای پرداخت مابقی این بدهی دراختیار داشته باشد و تا حدود زیادی شرایط باشگاه را به فرم ایده‌آل نزدیک کند.

حالا با اعلام رئیس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس، سرخ‌ها هیچ مشکلی برای پرداخت مابقی این مبلغ ندارند و به‌زودی قسط دوم و پایانی بدهی ماریو بودیمیر پرداخت می‌شود تا تنها دغدغه هواداران سرخ برای نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر تقویت تیم باشد که اگر مدیریت باشگاه و اعضای هیات‌مدیره بتوانند این مهم را نیز برآورده کنند، قطعا می‌توانند از حمایت هواداران در روز‌های حضورشان در باشگاه پرسپولیس بهره‌مند باشند.

ترابی راهی تهران شد

مهدی ترابی که چند روز قبل خبر فسخ قطعی قراردادش با العربی رسانه‌ای و مشخص شد که او دیگر در این تیم ادامه فعالیت نمی‌دهد و می‌تواند برای تیم بعدی‌اش به‌صورت رسمی تصمیم بگیرد، طی روز‌های گذشته مشغول رتق‌وفتق امور خود در کشور قطر و انجام امور تسویه‌حساب با مدیران العربی بود.

اما دیروز عکسی از این بازیکن در فرودگاه قطر منتشر و مشخص شد که او بار سفر را به کشورمان بسته و تصمیم خود را برای ادامه مسیر فوتبالی‌اش گرفته است. حالا می‌ماند تصمیم نهایی این بازیکن که از میان پیشنهاد‌هایی که در دست دارد به کدام‌یک پاسخ مثبت می‌دهد و نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر را با پیراهن کدام تیم آغاز می‌کند. شواهد، اما نشان می‌دهد که او به تیم سابقش بازمی‌گردد و دوباره پیراهن سرخ را به تن می‌کند.

باشگاه پرسپولیس: احتمالش ۹۰ درصد است

بعد از اینکه مشخص شد مهدی ترابی قرار نیست با العربی ادامه بدهد، بسیاری از دوستان نزدیک این بازیکن خبر از علاقه او برای حضوری دوباره در پرسپولیس دادند و همین موضوع باعث شد مذاکرات میان کادرفنی سرخ با مهدی ترابی آغاز شود و طرفین برای شروع مجدد یک همکاری با یکدیگر به توافق رسیدند.

این توافقات باعث شد مهدی ترابی پیشنهاد‌های دیگر را که از لحاظ مالی هم شرایط خوبی را برایش ایجاد می‌کرد نادیده بگیرد و به سپاهان و تراکتور پاسخ رد بدهد و حالا باید در انتظار امضای نهایی قرارداد میان باشگاه پرسپولیس و ترابی باشیم.
در این خصوص پیگیری‌ها از باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد تقریبا طرفین درخصوص امضای قرارداد همکاری با یکدیگر به توافق رسیده‌اند. یکی از افراد مسئول در باشگاه پرسپولیس درخصوص قرارداد ترابی با پرسپولیس گفت: «اگر این قرارداد ۲ بعد داشته باشد که یک سمت آن باشگاه پرسپولیس باشد و بعد دیگرش مهدی ترابی، باید این قرارداد را ۹۹ درصد قطعی بدانیم، چراکه مذاکرات غیرحضوری برای این انتقال موفقیت‌آمیز بوده و تقریبا بر سر مسائل زیادی توافق صورت گرفته است.»

او درخصوص اینکه یک درصد باقی‌مانده می‌تواند شامل چه مواردی باشد، گفت: «در هر صورت تا زمانی که مذاکرات فیزیکی برگزار نشده، نمی‌توان گفت که این انتقال قطعی است. باید او به باشگاه بیاید و با مدیران جلسه بگذارد و بر سر موارد مختلف توافق کند که البته بعید به‌نظر می‌رسد مشکل خاصی برای این توافق وجود داشته باشد.»

مهدی قول پایان هفته را داد

ظاهرا باشگاه پرسپولیس طی روز‌های گذشته با ترابی صحبت‌هایی را داشته و از او خواسته شده زمان دقیق حضورش در ایران و باشگاه پرسپولیس را اعلام کند و البته ستاره سابق قرمز‌ها نیز این موضوع را به اطلاع مدیران پرسپولیس رسانده است. براساس شنیده‌ها از باشگاه پرسپولیس، ترابی به مدیران پرسپولیسی قول داده که تا پایان این هفته در باشگاه پرسپولیس حاضر می‌شود و درخصوص بند‌های قرارداد و مبلغ این قرارداد مذاکراتش را با سرخ‌ها نهایی می‌کند. گفتنی است این احتمال وجود دارد که ترابی امروز راهی باشگاه پرسپولیس شود و خبر قطعی این انتقال امروز به هواداران این باشگاه داده شود. البته درصورت بازگشت، این بازیکن باید تا نیم‌فصل برای حضور دوباره در دیدار‌های پرسپولیس صبر کند.

فرهیختگان

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader