true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر، با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین دشتستانی گلبانگ انقلاب در مدارس دشتستان نواخته شد.
به گزارش دشتستان بزرگ، فرماندار دشتستان در این آئین که صبح امروز به صورت نمادین در دبستان شاهد لاله ۲ برازجان اجرا شد، از افتتاح ۶ پروژه آموزشی طی دهه فجر امسال در دشتستان خبر داد.
فتح الله نوروزی با اعلام این خبر گفت: در حوزه آموزش پرورش ۶ پروژه با رقم ریالی ۱۳ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.


وی ادامه دلد: همچنین بیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار افتتاح و کلنگ زنی ۱۷۰ پروژه را شاهد خواهیم بود، از بستر فضای مجازی نیز برای بهتر شدن برنامه ها و با توجه به شرایط کرونا استفاده می شود.
فرماندار دشتستان افزود: ویروس کرونا دانش آموزان را از حضور در این آئین محروم کرده اما تلاش خود را باید برای نشان دادن آرمان های انقلاب باید انجام دهیم.
وی اظهار داشت: می خواهیم حافظ آرمان های انقلاب باشیم و دانش آموزان نیز حافظین اصلی و واقعی انقلاب بوده که باید با مسیر انقلاب آشنا شوند.
نوروزی ادامه داد: زنگ انقلاب را برگزار کرده تا بگوئیم دهه فجر نقشی اساسی داشته و یکی از شاخص های نگهداری نظام گرامی داشت دهه فجر است، زنگ انقلاب زنگ بیداری و دشمن شناسی است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader