true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ: فرماندار دشتستان از افتتاح و کلنگ زنی ۱۷۰ پروژه طی دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.
به گزارش دشتستان بزرگ، فتح الله نوروزی در آئین غبارروبی گلزار شهدای برازجان که امروز به یمن فرارسیدن دهه فجر برگزار شد، با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی ۱۷۰ پروژه در دشتستان، اظهار داشت: این پروژه ها با اعتبار ۷۹۵ میلیارد تومان افتتاح یا کلنگ زنی می شوند که این مبلغ، در مقایسه با سال گذشته ۲٫۵ برابر افزایش یافته است.
وی ادامه داد: از هیچ کوششی فروگذار نیستیم و تلاش داریم تا توفیقات بیشتر برای مردم دیار خود داشته باشیم.
فرماندار دشتستان افزود: دهه مبارک فجر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و ایران است، فصل نزدیک شدن مردم و مسئولین، دهه نماد انقلاب و پیروزی ست، امروز همراه و همگام همکاران آمده ایم تا دهه فجر را پاس بداریم.
نوروزی ادامه داد: تمرین کنیم تا راه امام را گم نکنیم، آمده ایم تا بگوئیم نباید کلام امام را فراموش کنیم، انقلاب و برکات آن براحتی بدست نیامده است، نقش شهیدان بدون شک در انقلاب روشن و آشکار بوده است.
وی خاطر نشان کرد: غبارروبی گلزار شهدا، تجدید میثاقی جدید با آنان است، در دشتستان بزرگ افرادی بودند که جان خود را فدای شکل گیری انقلاب کردند.
فرماندار دشتستان ادامه داد: امسال دهه مبارک فجر با میلاد امام راحل و حضرت فاطمه زهرا تقارن پیدا کرده است، از این رو فرصت خوبی است که باید از آن استفاده کرد، برنامه های امسال با توجه به شرایط کرونایی با محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader