true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/ به مناسبت هفته هوای پاک برگزار شد؛  

دشتستان بزرگ- محمد مهدی زنده باد: به مناسبت هفته هوای پاک، با همت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان و انجمن های محیط زیستی، پارک جنگلی گندم ریز دشتستان، پاکسازی شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان با همکاری انجمن های محیط زیستی به مناسبت هفته هوای پاک، عصر امروز یکم بهمن ماه برنامه پاکسازی در پارک جنگلی گندم ریز برگزار شد.
در این برنامه که حدود دو ساعت و نیم به طول انجامید، با تلاش سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان و همکاران وی و با همیاری انجمن های زمین پاک دشتستان، انجمن دیده بان زیست بوم برازجان، انجمن فرهنگ سازان سبز اندیش دشتستان، پارک جنگلی گندم ریز پاکسازی و پسماندهای گردشگران را که در حجم انبوهی در طبیعت رها شده بود، جمع آوری و به شهر آورده شد.
اجرای برنامه پاکسازی طبیعت، بصورت مشترک و هفتگی با انجمن های محیط زیستی از جمله برنامه های آینده این انجمن ها خواهد بود.
هرچند در پی فعالیت های انجمن های محیط زیستی در حوزه فرهنگ سازی، رها کردن پسماندها در طبیعت کمتر شده است ولی هنوز جای کار بیشتر دارد و امید است که با همیاری همگانی بتوان این پدیده مخرب طبیعت، برچیده و از طبیعت، آن گونه که باید، پاسبانی شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader