true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شوددشتستان بزرگ: نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار مردم این است که استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شود.

به گزارش  دشتستان بزرگ؛ عبدالکریم جمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از استان بوشهر، مسائل و مشکلات و نیازهای صنایع انرژی در استان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس ظرفیت‌های مختلف حوزه انرژی در خارگ، بوشهر و میدان نفتی فروزان خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس یازدهم از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات کشور استفاده می‌کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تاکید کرد: علی‌رغم ظرفیت‌های اقتصادی ممتاز در استان بوشهر و نقش مهمی که این استان در حوزه انرژی و اقتصادی کشور دارد، شاهد محرومیت‌های فراوانی هستیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده استان بوشهر از ظرفیت‌های موجود در استان خاطرنشان کرد: انتظار مردم این است که استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بهره‌مند شود.

جمیری با اشاره به ساخت واحدهای جدید نیروگاه اتمی بوشهر ادامه داد: دو راکتور جدید در بوشهر در حال اجرا است که امیدواریم با تأمین مالی آن شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه باشیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader