true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

انشعاب‌های غیر مجاز برق در بوشهر جمع‌آوری می‌شوددشتستان بزرگ : سرپرست شرکت توزیع برق استان بوشهر گفت: طرح جهادی کشف و جمع‌آوری انشعاب برق غیرمجاز، دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال و تعدیل روشنایی معابر در استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش  دشتستان بزرگ  به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ صادق زنده بودی با اشاره به قطع برق برخی مناطق کشور در روز‌های اخیر بیان کرد: انشعاب‌های غیرمجاز منجر به ایجاد تلفات، افزایش بار شبکه و اعمال خاموشی‌های ناخواسته در شبکه برق شده‌اند.

وی با تاکید بر ساماندهی انشعاب‌های غیرمجاز در استان افزود: در همین زمینه طرح جهادی کشف و جمع‌آوری انشعاب برق غیرمجاز، دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال و تعدیل روشنایی معابر با هدف اعمال مدیریت مصرف گاز و برق و کاهش بار شبکه در استان بوشهر آغاز شد.

سرپرست شرکت توزیع برق استان بوشهر عنوان کرد: اولویت نخست این شرکت تأمین برق مشترکان خانگی است و به همین منظور همه ظرفیت‌ها برای تأمین برق پایدار در این بخش به‌کار گرفته شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به کمبود گاز در برخی از استان‌های کشور، از مشترکان محترم استان بوشهر انتظار می‌رود در راستای تأمین برق و جلوگیری از خاموشی، مدیریت مصرف گاز و برق را در اولویت قرار دهند.

 زنده بودی با قدردانی از مشترکان برق استان بوشهر که در تابستان امسال با مدیریت بهینه مصرف برق، به گذر موفق و بدون خاموشی از اوج بار کمک کردند گفت: امیدواریم این همکاری در مقطع کنونی که برخی از مشترکان با کمبود گاز مواجه هستند نیز با موفقیت ادامه یابد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader