true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/ واکنش بیمارستان برازجان به یک مطلب؛  

دشتستان بزرگ: چندی پیش مطلبی در دشتستان بزرگ، مبنی بر گلایه یکی از برازجانی ها در خصوص مشکلات ایجاد شده هنگام مراجعه به بیمارستان گنجی برازجان منتشر شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، در قسمتی از مطلب آمده بود، این شهروند برازجانی بعد از مراجعه به بیمارستان و پایان کار، برای ترخیص به قسمت مورد نیاز مراجعه کرده که متاسفانه با قطعی برق آن قسمت و معطلی طولانی آن هم در اوج شرایط خطرناک کرونایی مواجه می شود.

از این رو دشتستان بزرگ برای پیگیری این مشکل در بیمارستان مذکور، گفتگویی را با مدیر بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ترتیب داد.

حسن عبد علی پور اظهار داشت: در جریان گلایه بوده ایم، بیمارستان برای سیستم های مورد نیاز برق اضطراری دارد.

وی افزود: با استفاده از برق اضطراری، لامپ های اورژانسی، دستگاه های آی سی یو، تنفس مصنوعی، دیالیز و… در بیمارستان های شهید گنجی و ۱۷ شهریور برازجان فعال هستند.

مدیر بیمارستان گنجی برازجان اضافه کرد: قطعی برق قسمت ترخیص بیمارستان طولانی نبود، ما نیز به مراجعین بیمارستان اعلام کردیم که باید صبر کنید.

عبد علی پور اذعان داشت: هر واحد از بیمارستان جعبه برق اضطراری داشته و لامپ اضطراری برای مواقعی بوده که قطعی برق را شاهد باشیم، تا زمانی که برق مجدد وصل شود نیز از برق اضطراری استفاده موقت انجام می شود.

وی تصریح کرد: در روز مدنظر نیز برق قسمت ترخیص بیمارستان، با وصل برق اضطراری وصل نشد، این واحد نیز واحدی نبود که جان بیماری در آنجا در خطر باشد، به هر حال پیگیری لازم را داشته و حدود ربع ساعت بعد، برق واحد ترخیص بیمارستان نیز وصل شد.

مدیر بیمارستان گنجی برازجان ضمن بیان این که در واحد مذکور جان بیماری در خطر نبوده، خاطر نشان کرد: مسئله پیش آمده نیز در خصوص تسویه حساب پرونده یکی از بیماران بیمارستان بود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader