true

ویژه های خبری

true
    امروز جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ : رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از برپا بودن نمایشگاه «کهکشان راه سلیمانی» در ساحل بوشهر خبر داد.

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛ احمد بارگاهی  در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: نمایشگاه کهکشان راه سلیمانی یک هفته دیگر میزبان قدم‌های عاشقان راه مقاومت در ساحل زیبای بوشهر خواهد بود.

نمایشگاه «کهکشان راه سلیمانی» در ساحل بوشهر برپا شد

وی با بیان اینکه همشهریان بوشهری می‌توانند تا تاریخ ۲۶ دی‌ماه از این نمایشگاه دیدن کنند افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در طول حیات بابرکت خود مجاهدت‌های بسیار ارزنده‌ای در راه اسلام و ارزش‌های مقدس جمهوری اسلامی داشتند و همه ما مدیون رشادت‌های ایشان و هم‌رزمان شهیدشان هستیم.

بارگاهی بابیان اینکه عکس‌های بسیار خوبی از بدو ورود پیکر ایشان به کشور و تشییع در شهرهای مختلف توسط عکاسان ثبت‌شده است، تصریح کرد: این عکس‌ها می‌تواند به عنوان سندی مستند برای آیندگان باقی بماند که در همین راستا نمایشگاه عکس «کهکشان راه سلیمانی» در ساحل بندر بوشهر دایر شد تا همشهریان بوشهری از این عکس‌ها دیدن کنند.

 این نمایشگاه با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری بندر بوشهر و جهاد دانشگاهی استان بوشهر در نوار ساحلی بندر بوشهر تا ۲۶ دی‌ماه دایر خواهد بود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader