true

ویژه های خبری

true
    امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
اختصاصی دشتستان بزرگ/ فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در بازدید از کارخانه سیمان دشتستان:

دشتستان بزرگ: همزمان با برنامه های هفته بسیج، فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر (ضمن بازدید از خط تولید شرکت سیمان دشتستان) از مدیرعامل و پرسنل سیمان دشتستان تقدیر کرد.

به گزارش دشتستان بزرگ، فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر در دومین روز از هفته بسیج به همراه فرمانده سپاه جوادالائمه (ع)دشتستان، امام جمعه برازجان، رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و هیئت همراه از خط تولید شرکت صنایع سیمان دشتستان بازدید کردند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این بازدید، ضمن بازدید گفت: جای افتخار است که شرکت صنایع سیمان دشتستان با همه تهدیدات داخلی و خارجی دشمن در سال جهش تولید با مدیریت خوب، تلاشگر و با همت بالا، اراده قوی در حال فعالیت و تولید مستمر است.

سردار علی رزمجو افزود:  این در حالی است که در کشور متاسفانه در این برهه از زمان با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان، بسیاری از کارخانجات و پروژه‌ها با مشکل تولید مواجه شده اند.

وی یادآور شد: امروز در مکانی حاضر شده‌ایم که در حوزه اقتصاد و اشتغال زایی  نقش بسزایی را ایفا کرده و کارخانه با تمام ظرفیت با استفاده از جوانان بومی و  با تجربه‌ در حال فعالیت است و در حال خدمت رسانی نه تنها به مردم و پروژه های استان بوشهر بلکه به سایر استانها ی همجوار بوده و در حوزه صادرات نیز جزو شرکت های موفق می باشد.

سردار رزمجو ادامه داد: اطلاع دارم بسیاری از پروژه های ملی مانند نیروگاه اتمی بوشهر و یا سد دالکی بدلیل کیفیت بالای سیمان تولیدی این کارخانه متقاضی سیمان دشتستان هستند و این موضوع باعث شد که در دوره تعمیرات سالیانه کارخانه، آن پروژه ها هم متوقف شوند چرا که به دلیل کیفیت بسیار بالای سیمان تولیدی این واحد علاقه ای به تهیه سیمان از سایر کارخانجات همجوار را نداشتند که این موضوع نشان‌دهنده اهمیت و نقش مهم این کارخانه در روند توسعه اقتصادی استان بوشهر می باشد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع)استان بوشهر تصریح کرد: از جهتی دیگر نقش این واحد صنعتی در زمینه معیشت کارکنان خود به طور مستقیم و ایجاد اشتغال چند هزار نفر در کنار این کارخانه عظیم از برکات سیمان دشتستان است.

وی در پایان ضمن تجلیل از زحمات کارکنان و مدیران شرکت خصوصا مدیر عامل سیمان دشتستان برادر بسیجی دکتر علی بیگی قدرانی کرد و تاکید کرد سپاه استان همواره در کنار و همراه کارخانه سیمان دشتستان خواهد بود.

حجت الاسلام حسن مصلح امام جمعه برازجان نیز در سخنان کوتاهی از همیاری و هماهنگی بین کارخانه و پروژه های جهادی و عام المنفعه و هماهنگی بسیار خوب مدیر عامل سیمان دشتستان با سایر مجموعه های شهرستان در انجام مسولیت های اجتماعی و نقش این واحد تولیدی در فقر زدایی از مناطق محروم شهرستان سخنانی را ایراد نمودند.

مدیر عامل شرکت سیمان دشتستان نیز در خصوص شرایط و عملکرد مثبت و قابل قبول این مجموعه تولیدی توضیحاتی را به سمع و نظر حاضرین در جلسه رساند.

دکتر علی بیگی گفت: اگر کارخانجات پتروشیمی در عسلویه را کنار بگذاریم سیمان دشتستان با داشتن سهام ۶٠ درصدی سیمان مند دشتی بزرگترین واحد صنعتی استان بوشهر است.

وی افزود: افتخار ما خدمتگزاری حداکثری به مردم شریف استان، نیروهای مسلح (بدلیل ترکیب سهامداری آن) و همه ذینفعان می باشد.

در پایان مراسم لوح تقدیری توسط سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع)استان بوشهر به دکتر علی بیگی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع سیمان دشتستان اهدا و از خدمات موثر ایشان در استان بوشهر تقدیر شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader