true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

اصناف بوشهر در اجرای طرح تعطیلی همکاری کردنددشتستان بزرگ: معاون فرماندار بوشهر از کسبه و اصناف این شهرستان برای تعطیلی فعالیت گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ پس از ساعت ۲۰ تشکر کرد.

به گزارش  دشتستان بزرگ ؛ هادی اخلاقی با تشکر از اصناف و کسبه شهرستان به دلیل همکاری با ستاد کرونا در اجرای طرح تعطیلی مشاغل غیر ضروری پس از ساعت ۲۰، بیان کرد: برابر هماهنگی‌های صورت گرفته، سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف در اجرای این طرح همکاری می‌کنند اما با این حال در مرحله اول از ظرفیت اتاق اصناف مرکز استان، اتحادیه‌های صنفی، مدیران و اعضای هیات مدیره‌ بازار‌ها و پاساژ‌ها، و شورایاران استفاده شده است.

او افزود: برای نظارت بر اجرای طرح، گشت‌های مشترک دستگاه‌ها و بازرسان و ناظران متعددی از سازمان صمت، نیروی انتظامی و سایر نهاد‌ها در نقاط مختلف استقرار می‌یابند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بوشهر تاکید کرد: همه می‌دانیم برای قطع زنجیره کرونا، تعطیلی بازار و اصناف به تنهایی کفایت نمی‌کند و موثر نخواهد بود و همه شهروندان لازم است همراه اصناف، از ساعت ۲۰ به بعد و حتی در طول روز از تردد غیرضروری و از تجمع و دورهمی در شهر و یا منازل خودداری کنند.

بر اساس اعلام ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر، گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر باید از ساعت ۲۰ به بعد فعالیت خود را تعطیل کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader