true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ :قرعه‌کشی فروش فوری سایپا روز دوشنبه ۱۲ آبان ۹۹ انجام می‌شود تا شرکت‌کنندگان در قرعه کشی سایپا آبان ۹۹ با استفاده از کد رهگیری و کد ملی بتوانند وضعیت خود را بررسی کنند. طرح جدید فروش فوری سایپا ویژه آبان ۹۹ از روز سه‌شنبه هشتم آبان ۹۹ آغاز شد. این طرح سه روز ادامه داشت و شرکت خودروسازی سایپا در طرح پیش فروش مشارکت در تولید ویژه آبان ماه، ۹محصول خود را عرضه کرد. در طرح پیش فروش سایپا خودرو‌های ساینا، تیبا۲، تیبا صندوق دار، وانت ۱۵۱، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک آر، وانت نیسان بنزینی و وانت نیسان دوگانه‌سوز عرضه شدند و زمان تحویل این خودرو‌ها تابستان سال ۱۴۰۰ تعیین شد.

رقم پیش‌پرداخت برای خرید خودرو‌های سایپا در طرح فروش آبان ۹۹

در این طرح ساینا دنده‌ای با پیش پرداخت ۴۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، تیبا ۲ با پیش پرداخت ۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، تیبا صندوق دار با پیش پرداخت ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۵۱ با پیش پرداخت ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، شاهین خودرو جدید سایپا با پیش پرداخت ۱۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، کوئیک دنده‌ای با پیش پرداخت ۶۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و کوئیک آر با پیش پرداخت ۶۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای فروش عرضه شد. همچنین دو خودرو نیسان تک سوز با پیش پرداخت ۹۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، و همچنین نیسان دوگانه با پیش پرداخت بالای ۱۰۰ میلیون به فروش رسید.
قرعه‌ کشی سایپا آبان ۹۹؛ آنچه باید درباره اعلام اسامی برندگان، قیمت و شرایط تحویل بدانید

چگونه بفهمیم در قرعه کشی سایپا آبان ۹۹ برنده شدیم

کد پیگیری برندگان قرعه کشی سایپا آبان ۹۹ هشت رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجو از شماره پیگیری خود استفاده کنند. برای این کار باید کد پیگیری را در کادر جستجو وارد کنید و کلید جستجو را بزنید. بعد از فشردن این کلید‌ها سامانه کد پیگیری را جستجو کرده و نتیجه را در پنجره‌ای جدید نمایش می‌دهد. به گزارش فرارو، افرادی که در قرعه‌کشی برنده شده‌اند به باید روی گزینه ورود کلیک کنند تا سایت آن‌ها را به سیستم فروش هدایت کند. در این قسمت ضمن وارد کردن کدملی و کلمه عبور با کد مخصوص کپچا را هم وارد کنید.

آنچه برندگان قرعه کشی آبان ۹۹ سایپا باید بدانند

سایپا طی اطلاعیه‌ای قیمت جدید ۶ محصول خود را که شامل تیبا، تیبا هاچ بک، ساینا‌ای ایکس، کوئیک معمولی، کوئیک معمولی با رنگ سفید و تیبا صندوقدار است را اعلام کرد. خودروسازان طبق قانون اجازه دارند هر سه ماه یکبار مجوز افزایش قیمت خودرو جدید را دریافت کنند. در همین راستا رئیس شورای رقابت در نامه‌ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، دستور افزایش قیمت کارخانه محصولات برای سه ماهه سوم سال ۱۳۹۹ که شورای رقابت پیش از این، برایشان دستورالعمل تنظیم قیمت صادر کرده بود، حداکثر تا سقف تورم بخشی اعلامی توسط بانک مرکزی (که احتمالا ۲۵ درصد خواهد بود) صادر کرد. ملاک افزایش قیمت خودرو طبق نرخ تورم بخشی که بانک مرکزی اعلام کرده است در سه ماهه سوم امسال اعلام شده است. شنیده‌ها حاکی از این است که خودروسازان مجاز به افزایش حداکثر ۲۵ درصد در قیمت محصولات خود در سه ماهه سوم سال جاری شده‌اند.
به گزارش فرارو، به‌این ترتیب قیمت جدید روز تیبا صندوق‌دار ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، قیمت تیبا ۲ هاچ‌بک ۹۵ میلیون و ۴۲۶ هزار تومان، ساینا دنده‌ای ۹۲ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان، کوئیک معمولی با تنوع رنگ ۱۳۰ میلیون و ۱۵ هزار تومان و قیمت کوئیک معمولی با رنگ سفید ۱۲۹ میلیون خواهد بود. با این حال نکته با اهمیت دیگر این است که پیش‌فروش، ثبت‌نام و قطعی شدن خرید پس از پایان قرعه‌کشی، با شرط نهایی شدن قیمت در زمان تحویل خودرو انجام می‌شود.
قرعه‌ کشی خودروهای سایپا آبان ۹۹؛ آنچه باید درباره اعلام اسامی برندگان، قیمت و شرایط تحویل بدانید

زمان تحویل خودرو در طرح فروش فروش آبان ۹۹ سایپا

گروه خودروسازی سایپا موعد تحویل خودرو در طرح پیش فروش ۹ محصول خود را که از سه‌شنبه، ششم آبان تا ۹ آبان ادامه داشت، تیر، مرداد و شهریور ۱۴۰۰ اعلام کرده است. به‌این ترتیب برندگان قرعه‌کشی اگر پیش پرداخت را بر اساس نیمی از قیمت خودرو در آبان ۹۹ انجام می‌دهند، اما در سه‌ماه چهارم سال ۹۹، سه ماه اول سال ۱۴۰۰، و سه ماه دوم سال ۱۴۰۰ باید خود را برای چند مرحله افزایش قیمت تا سقف ۲۵ درصد آماده نگه‌دارند و قیمت نهایی خودرو در زمان تحویل مشخص خواهد شد.
منبع:فرارو

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader