true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ :پس از انجام قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر بیستم، مشخص گردید که تیم فوتبال پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر، در نخستین دیدار خود باید به مصاف تیم سایپا برود.

به گزارش« دشتستان بزرگ » به نقل از فرارو؛در حالی که سایپا در فصل گذشته در ورزشگاه شهدای شهر قدس پذیرای حریفان خود بود، مسئولان این تیم تصمیم گرفت برای فصل جدید در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف رقبای خود بروند. با اعلام برنامه هفته اول لیگ برتر، مقرر گردید که سایپا در نخستین دیدار خود در لیگ بیستم، میزبان پرسپولیس خواهد بود و از این رو این تیم اعلام کرد که در ورزشگاه دستگردی میزبان سرخپوشان خواهد بود.

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه با توجه به آماده نشدن چمن ورزشگاه دستگردی تا هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر ایران، احتمال دارد دیدار پرسپولیس مقابل سایپا در تاریخ ۱۶ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار شود. اما اکنون خبر رسیده است که مسئولین ورزشگاه دستگردی موفق به آماده سازی این استادیوم برای دیدار سایپا و پرسپولیس شده اند و این ورزشگاه آماده پذیرایی از دیدار این دو تیم است که در صورت رخ دادن این اتفاق، برای نخستین بار خواهد بود که ورزشگاه دستگردی یک دیدار سرخابی‌ها را میزبانی خواهد کرد. اتفاقی که در طول ۱۹ دوره قبلی لیگ برتر رخ نداده بود.

البته تمامی این‌ها منوط به عدم تعویق دوباره لیگ برتر خواهد بود چرا که در خبرها عنوان شد بنا بر درخواست شورای شهر پایتخت، احتمال دارد استان تهران دو هفته تعطیل شود که در صورت رخ دادن این اتفاق، رقابت‌های لیگ برتر نیز ممکن است مجددا دچار تعویق شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader