true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
 دشتستان بزرگ :دو چهره محبوب فوتبال در تیم ملی هم اتاق بودند و خاطرات قدیمی را مرور کردند.

به گزارش « دشتستان بزرگ »به نقل از خبرآنلاین؛ علی دایی و فرهاد مجیدی دو چهره محبوب فوتبال ایران به تازگی با هم ملاقاتی داشتند. در روزهایی که فوتبال ایران مملو از خبرهای بد و تلخ است، دیدار آنها اتفاق جالبی بود و سوژه رسانه‌ها شد.

                          دایی و مجیدی اصلا درباره استقلال حرف نزدند!

به موازات این اتفاق، جزئیاتی از گفت و گوهای آنها هم منتشر شد. اینکه مجیدی و دایی درباره جدایی او از استقلال حرف زده اند و یا اینکه فرهاد درباره پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس سخن گفته.

امیر سلطانی معاون سابق استقلال که از دوستان نزدیک علی دایی و فرهاد مجیدی است، درباره دلایل دیدار آنها به خبرآنلاین می گوید: «من با علی آقا و آقا فرهاد صحبت کردم و هر دو مایل بودند که با هم دیدار کنند. آنها از دوستان خوب یکدیگر هستند و در زمان حضور در تیم ملی هم هم اتاق بودند. در این روزها که فوتبال ایران پر تفرقه است و بعضی بی حرمتی‌ها به پیشکسوتان می شود، تصمیم گرفتیم با این جلسه اتفاق خوبی رقم بزنیم. انشالله سایر دوستان این را سرلوحه قرار دهند که فوتبال ارزش بی احترامی، کینه، نفرت و توهین را ندارد. اصلا یکی از دلایل اصلی جلسه همین بود.»

سلطانی درباره صحبت های دایی و مجیدی توضیح می دهد: «آنها اصلا درباره استقلال و پیشکسوتان با هم صحبتی نداشتند. بیشتر به مرور خاطرات قدیمی پرداختند. هر کدام خاطراتی داشتند و از آنها حرف زدند.»

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader