true

ویژه های خبری

true
    امروز شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

دشتستان بزرگ : روابط عمومی مرکز توسعه حل اختلاف کشور از اخذ رضایت برای یک محکوم به قصاص نفس در زندان مرکزی بوشهر خبر داد.

به گزارش  دشتستان بزرگ  به  نقل از مرکز توسعه حل اختلاف کشور؛ با پیگیری و تلاش وافر اعضای شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی بوشهر رضایت احدی از محکومین به قصاص نفس در زندان مرکزی بوشهر اخذ گردید.

زندانی م.د از اردیبهشت سال ۹۶ به جرم قتل عمد به قصاص نفس محکوم و در زندان مرکزی بوشهر تحمل حبس می‌نمود که با وساطت و پیگیری‌های اعضای شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی بوشهر،‌ با حضور اولیاء دم در زندان و ارائه راهنمایی‌های لازم؛ سرانجام گذشت و رضایت ایشان اعلام و مراتب جهت سیر مراحل قانونی و قضایی انجام گردید.

اوستاد، رئیس اداره زندان مرکزی و شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف بوشهر در این خصوص گفت: یکی از اساسی‌ترین ارزش‌ها و مکارم اخلاقی در زندگی اجتماعی و روابط انسان‌ها گذشت از خطای دیگران و پذیرش عذر آنان است.

وی افزود: این ویژگی می‌تواند دشمنی‌ها را ریشه کن کند و محبت‌، دوستی و اتحاد در پی داشته باشد زیرا آدمیان در روابط اجتماعی در تعامل با یکدیگر قطعا دچار اشتباه و حتی ظلم نسبت به همنوعان خود می شوند، لذا به منظور صیانت از استحکام روابط فی مابین، عذرخواهی‌ها را پذیرا باشیم.

رئیس زندان بوشهر و شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف بوشهر گفت: خوشبختانه از دی ماه سال ۹۸ تا کنون با همت و توان مضاعف و با پیگیری‌های انجام شده، ۱۳ پرونده قصاص نفس با گذشت اولیاء دم مختومه گردیده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ajax-loader